Rozchodniaczek dość mroczny, w którym magicy zakładają gogle, a Pieseły i Geralt-san dostają demka

Strona głównaRozchodniaczek dość mroczny, w którym magicy zakładają gogle, a Pieseły i Geralt-san dostają demka
18.01.2017 20:00
Rozchodniaczek dość mroczny, w którym magicy zakładają gogle, a Pieseły i Geralt-san dostają demka
Adam Piechota
Adam Piechota
bDYNmWDG

A może jesteście fanami "Czterdziechy" albo graliście kiedyś w Warface?

bDYNmWCZ

Perception na PS4

Pamiętacie Perception? Ten psychologiczny horror FPP o ślepej (tak!) dziewczynie, co robią go panowie, którzy kleili wcześniej BioShocka i Dead Space? No to trafi również na konsolę PlayStation 4. Jak już wyjdzie. U nas w redakcji to prawie wszyscy lubią horrory, więc trochę się jaramy. Ale nie jestem pewny, czy koledzy wiedzą, że to nie pierwszy raz, gdy bohaterem uczyniono osobę niewidomą. W drugiej części Forbidden Siren (PS2) ten motyw przedstawiono jeszcze ciekawiej. Polecam poszperać.

Perception Trailer

Data premiery Little Nightmares

bDYNmWDb

Okej, ten tytuł także jara nas dość mocno. Fajnie zatem czytać potwierdzenie, że zadebiutuje jednocześnie na PS4, Xboksie One i pecetach 28 kwietnia... 2018 roku. Nie, żartuję, jeszcze w tym, czyli za trzy miesiące. Patryk na Gamescomie się tak zachwycił Little Nightmares, że pewnie nie odda nikomu do recenzji. Nic dziwnego. To wygląda jak Unravel, do którego dorwali się autorzy Inside.

Little Nightmares - PS4/XB1/PC - The Nine Deaths of Six (English Trailer)

Rosjanie zbierają po Crytek

O tym, że Crytek ma coraz więcej problemów finansowych, pewnie co nieco wiecie. Rosyjski wydawca Mail.Ru wykupił zatem prawa do marki Warface. I pewnie spróbują z Warface lub ewentualnego Warface 2 zrobić kolejnego sieciowego giganta naszych czasów. W growej przyrodzie nic nie ginie, prócz milionów wirtualnych żołnierzy każdego dnia.

325627131328149468

A może chcecie zagrać kilka godzin w Watch Dogs 2?

bDYNmWDh

Za darmo, oczywiście. Ale tylko na PlayStation 4, bo tam już dzisiaj trafiło rozbudowane demko przygód Marcusa. Na One'a trafi dopiero w przyszłym tygodniu, 24 stycznia. Pieseły moim zdaniem sprawdzić warto (ale Maciek twierdzi, że go oszukałem), nawet jeśli nie sprzedały się jakoś zachwycająco. Szybko podobnie intrygującego San Francisco w gierkach nie zobaczymy. Korzystam z okazji i wrzucam zajefajny kawałek ze ścieżki dźwiękowej.

Hudson Mohawke - Play N Go

Fani Games Workshop gotowi na orgazm?

Bartek nie był gotowy, paskudnie się zrobiło w redakcji. Bo zobaczył, że zapowiedziano Necromundę: Underhive Wars. O której więcej szczegółów na początku lutego. Za pozycje odpowiadać będzie Focus Home Interactive i Rogue Factor. Dla mnie czarna magia. Poczekajcie półtora tygodnia, to Bartek Wam wszystko wyjaśni. Jak developer chociaż zwiastunem jakimś zarzuci.

325627131328542684

Umrzyj jeszcze sto razy przed premierą Nioh

bDYNmWDi

W kolejnym demku. Pobierać możecie już teraz, ale zagracie dopiero 21 stycznia. Przez dobę. Warto się zatem przygotować. Jeżeli ominęła Was ta wieść, Nioh jest już ozłocony, znaczy ukończony. I na pewno wyjdzie według planu. Czyli 8 lutego. Byłby to dla mnie idealny prezent urodzinowy, ale tyle yerby ostatnio piję, że serce dodatkowych stymulantów mogłoby nie wytrzymać. Dlatego recenzją zajmie się Maciu, on w Soulsach wprawiony maksymalnie.

NIOH Trailer (E3 2016)

Czaruj w goglach z The Wizards

To polska gierka, od gliwickiego studia Carbon, czyli ekipy odpowiedzialnej za Alice VR. Trafi na Oculusa i HTC Vive. Tutaj można polajkować, żeby być na bieżąco. Ale warto także obejrzeć krótką zajawkę. Magia w goglach zawsze spoko. O ile nie jest to przyzywanie pawi, bo tylko takich czarów dostarczyło mi ostatnio Here They Lie. Uch.

The Wizards Teaser Trailer

Rozchodniaczka wypił z przyjemnością, bo nie musi siedzieć do drugiej przy konsoli

bDYNmWDj

Adam Piechota

bDYNmWDX