Rozchodniaczek - Dodatki darmowe, płatne i Gwiezdne wojny

Strona głównaRozchodniaczek - Dodatki darmowe, płatne i Gwiezdne wojny
16.12.2016 22:11
Rozchodniaczek - Dodatki darmowe, płatne i Gwiezdne wojny

Sezon ogórkowy w pełni.

bEKaFtIl

Galaxy in Turmoil na PlayStation 4

Zespół Frontwire Studios ogłosił, że opracowywana przez niego strzelanka - Galaxy in Turmoil - poza PC trafi również na PlayStation 4. Gra jest fanowskim remake’iem Battlefronta 3 i dostępna będzie za darmo. Dzięki temu twórcom jak dotąd udało się uniknąć problemów prawnych. Frontwire ciągle czeka na decyzję Microsoftu i możliwość wydania gry również na Xboksa One.

Galaxy in Turmoil + Sony = ?

Star Wars Collection „za grosze” na Steamie

bEKaFtIn

Gwiezdnowojenne szaleństwo nie ominęło również Steama. W jego sklepie można teraz kupić pakiet Star Wars Collection za 21,39 euro (normalna cela to 92,99). W skład tego zestawu wchodzi mnóstwo klasycznych gier z uniwersum Star Wars. Zobaczcie sami.

Victor Vran również na konsole

Izometryczne RPG w klimatach Diablo, Victor Vran, trafi ze Steama na PS4 i Xboksa One. Twórcy twierdzą, że gra, która udostępniona zostanie na początku przyszłego roku, została przerobiona od podstaw z myślą o konsolach. Zaoferuje lokalną kooperację do dwóch osób i sieciową do czterech.

Victor Vran: Story Trailer

Świąteczne dodatki do Final Fantasy XV

bEKaFtIt

Firma Square Enix ogłosiła, że już 22 grudnia ukaże się darmowa aktualizacja dla Final Fantasy XV. Wprowadzi ona nowy tryb New Game Plus, pozwalający rozpocząć kolejną rozgrywkę z zachowaniem przedmiotów i postaci z pierwszego przejścia gry. Poza tym gracze dostaną świąteczne DLC, podzielone na dwie części - darmową i płatną. W ich skład wejdą nowe bronie i unikatowe przedmioty. Część z nich dostępna będzie dopiero od stycznia (!).

Final Fantasy XV - TGS 2016 Trailer

Orki w Dawn of War 3

Studio Relic we współpracy z serwisem IGN zaprezentowało nowy materiał z nadchodzącego RTS-a Warhammer 40,000: Dawn of War 3. Zobaczyć na nim możecie jak w grze prezentuje się frakcja orków.

Dawn of War 3: Ork Faction Reveal - IGN First

Call of Duty: Black Ops 3 doczeka się kolejnych dodatków

bEKaFtIu

Studio Treyarch potwierdziło, że w przyszłym roku ukażą się kolejne dodatki do Black Ops 3 - mimo tego, że premierę miała już kolejna część Call of Duty. Szczegóły nie są na razie znane, wiadomo jedynie, że nowości doczeka się tryb z zombie.

Call of Duty®: Black Ops III – Revelations Prologue

Rozcho cho cho cho,

Dominik Gąska

Udostępnij:
bEKaFtJj