Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rozchodniaczek: Dobre Nintendo, trailery i chętni na Hitmana

Strona głównaRozchodniaczek: Dobre Nintendo, trailery i chętni na Hitmana
16.06.2017 20:34
Rozchodniaczek: Dobre Nintendo, trailery i chętni na HitmanaRozchodniaczek: Dobre Nintendo, trailery i chętni na Hitmana
bDyXTIae

A także mała dawka grozy.

bDyXTHZx

Nowa postać i tryb widza w ARMS

Nintendo ogłosiło, że ARMS - zręcznościówka na Switcha, w której można się bić, ale nie tylko - doczeka się w przyszłym miesiącu darmowego rozszerzenia. Pozwoli ono na wcielenie się w Maxa Brassa, głównego bossa kampanii, aktualnie niedostępnego w grze jako grywalna postać. Pojawić ma się również tryb widza, pozwalający na obserwowanie sieciowych zmagań innych graczy.

Rocket League w 720p i 60 klatkach na Switchu

bDyXTHZz

Wiceprezes Psyonix, Jeremy Dunham, ujawnił w wywiadzie z Gamespotem, że Rocket League działać ma na Switchu w stabilnych 60 klatkach na sekundę - niezależnie od trybu i sposobu rozgrywki. Dotyczyć ma to również zabawy w 4 osoby na jednej konsoli podłączonej do TV lub w 2 osoby w trybie przenośnym. Godne pochwały!

Forza 7 na Xboksie One X kontra Driveclub na PlayStation 4 Pro

Poniższe wideo ma na celu przede wszystkim porównanie efektów deszczu. Który podoba wam się bardziej?

IO Interactive niezależnym studiem

bDyXTHZF

Znamy już chętnego na wykupienie od Square Enix odpowiedzialnego za Hitmana studia IO Interactive. To IO Interactive. Firma jest teraz całkowicie niezależna i sama zdecyduje o przyszłości swojej i swojej najważniejszej serii. Pogratulować!

Extinction - prezentacja rozgrywki

Gra Extinction, tworzona przez studio Iron Galaxy (Killer Instinct na Xboksa One), doczekała się filmu prezentującego rozgrywkę. Tę grę akcji cechować ma na pierwszy rzut oka przede wszystkim olbrzymia wolność w poruszaniu się (czy nie za duża? Wygląda, jakby grali "na kodach" ;)).

Call of Cthulu - trailer

bDyXTHZG

Również jako już jeden z ostatnich "niedobitków" po tegorocznym E3 trailer Call of Cthulu. Gra ma być RPG z elementami przygodówki.

Nie ma picia, nie ma rozchodniaczka, niczego nie ma i nie będzie,

Dominik Gąska

bDyXTIav