Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rozchodniaczek: Daty premiery, trailery, promocje i kobiety

Strona głównaRozchodniaczek: Daty premiery, trailery, promocje i kobiety
15.07.2016 20:30
Rozchodniaczek: Daty premiery, trailery, promocje i kobietyRozchodniaczek: Daty premiery, trailery, promocje i kobiety
bDyYgfcm

A zaczynamy od staro-nowego strzelania.

bDyYgfbF

Remaster CoD: Modern Warfare na wideo

Activision zaprezentowało długie wideo, prezentujące w akcji remaster czwartego Call of Duty. Przypomnijmy - gra ukaże się pod koniec tego roku jako dodatek do najnowszej odsłony serii. Czekacie?

Nowy zwiastun No Man's Sky

bDyYgfbH

Być może trudno w to uwierzyć, ale No Man's Sky w końcu nadchodzi! Od premiery gry dzieli nas już tylko kilka tygodni (pojawić ma się one 9 sierpnia), a twórcy jeszcze trochę podgrzewają atmosferę, wypuszczając nowy trailer. Tym razem – o eksploracji.

Kolejne weekendowe promocje w Playstation Store

Właściciele Playstation 4 mogą w ten weekend skorzystać z kolejnych promocji w Playstation Store. Taniej kupić można m.in. Just Cause 3 (124 złote), Fallouta 4 (145 złotych) czy Dirt Rally (169 złotych). Pełna lista ofert pod tym adresem.

bDyYgfbN

Różnorodność trafia do Farming Simulatora

Dobra wiadomość dla żeńskiej części miłośników prowadzenia własnej wirtualnej farmy. Seria Farming Simulator w swojej najnowszej odsłonie pozwoli w końcu na wcielenie się w kobietę-farmerkę. Hmm, brawo?

Overcooked z datą premiery na PS4

bDyYgfbO

„Kooperacyjna gra kucharska” (jak nazywają ją sami twórcy) pojawi się na Playstation Store już 3 sierpnia. Obiecuje radosną zabawę do 4 osób naraz przed jednym ekranem. Ich zadaniem będzie, jakżeby inaczej, wspólne przygotowywanie potraw, ale wyzwania, z jakimi będą musiały się uporać mają być dalekie od typowych.

Batman od Telltale Games również z datą premiery

Sporo dziś tych dat premiery... Ale ostatnia jest chyba najlepsza. Bo dotyczy Batmana, wszystko, co dotyczy Batmana jest najlepsze! Przygodowe spojrzenie na postać Mrocznego Rycerza autorstwa Telltale Game zadebiutuje na platformach cyfrowej dystrybucji już w sierpniu. A 13 września pojawi się wydanie pudełkowe.

Wiedźminowy McSobieski

bDyYgfbP

A na koniec coś dla miłośników śpiewania o grach. McSobieski prezentuje utwór pod tytułem Chrzest ognia i zgadnijcie, do jakiej gry nawiązuje.

No dobra, trochę oszukałem, bo jest The Witcher / Wiedźmin: Chrzest ognia, ale wtedy byłoby za łatwo,

Dominik Gąska

bDyYgfcD