Rozchodniaczek: data powodzi, gra od twórców Descenta i klucze do zamkniętej bety Homefront: The Revolution

Rozchodniaczek: data powodzi, gra od twórców Descenta i klucze do zamkniętej bety Homefront: The Revolution11.02.2016 20:20
Rozchodniaczek: data powodzi, gra od twórców Descenta i klucze do zamkniętej bety Homefront: The Revolution
Patryk Fijałkowski

Przy barze dzisiaj dużo mniejszych gier, choć nie zabraknie też jednego całkiem dużego zawodnika. Tego z koktajlem Mołotowa.

24 lutego przygotujcie się na powódź

The Flame in the Flood, czyli survivalowy rogalik z rzeką, tratwą, dziewczyną i psem w rolach głównych, pojawi się na PC i Xboksie One już za niecałe dwa tygodnie. Gra wygląda całkiem obiecująco - będąc dotąd we wczesnym dostępie, zgarnęła dużo pozytywnych opinii.

Za to Dungeons 2 na PS4...

... wyląduje 26 kwietnia. Poniżej obejrzycie stosowny zwiastun:

Dungeons 2 - Announce Trailer | PS4

The Flame in the Flood The Flame in the Floodem - co powiecie na jeszcze jedną survivalową grę?

Tym razem rozbijemy się w sercu mroźnej Alaski i spróbujemy przetrwać z siódemką innych ocalałych. W rolach głównych śnieg, co-op i tajemnica do odkrycia. The Wild Eight ma wyjść jesienią bieżącego roku na PC i Xboksa One. Zapraszamy na seans trailera, nie spodziewajcie się jednak, że dużo w nim zobaczycie:

The Wild Eight - Reveal Trailer

Pamiętacie Descenta? Autorzy pierwszych części szykują Overload

Overload ma być strzelaniną utrzymaną w duchu Descenta stworzoną przez głównych projektantów pierwszych części tej kultowej gry - Mike'a Kulasa i Matta Toschloga. Gra potrzebuje pieniędzy graczy na Kickstarterze. Może to być o tyle trudne, że niedawno inny tytuł o tych samych inspiracjach i założeniach - Descent: Underground - został ufundowany poprzez crowdfunding. Fanom pierwszych Descentów może teraz nie starczyć kasy na wsparcie twórców oryginału. Ale jeśli zostało Wam jeszcze trochę zaskórniaków - śmiało, na Kickstarterze poczytacie więcej o projekcie i sypniecie groszem, o ile zechcecie. Autorzy potrzebują 300 tysięcy dolarów. Póki co mają 45 tysięcy.

Polacy też szukają pieniędzy na Kickstarterze

Ciężko jednak stwierdzić, żeby ich projekt na pierwszy rzut  oka robił wrażenie. Ekipa z TKGames chce uzbierać fundusze na stworzenie pełnego akcji survival horroru, który opowie różne znane historie gatunku w rodzaju Slendera czy Tragedii na Przełęczy Diatłowa (tak, tej z Kholata). Wątpliwości może wzbudzać takie kopiowanie cudzych pomysłów, nawet jeśli zostaną one w jakiś sposób zreinterpretowane. The Triangle zobaczycie i ew. wesprzecie tutaj.

Vivid Games zaprasza na Drzwi Otwarte

20 lutego wszyscy, którzy mają ochotę zobaczyć game dev od kuchni, mogą przyjść do siedziby warszawskiego oddziału Vivid Games na Drzwi Otwarte. Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty i wykłady prowadzone w ramach wystawy Digital Dreamers przez doświadczonych deweloperów - Williama Besnarda (Senior Creative Director studia) i Krzysztofa Kusaka (Business Development Manager). Drzwi Otwarte rozpoczną się o godz. 10 i potrwają do 16:00. Gdzie? W biurze przy ul. Nowogrodzkiej 50/54 lok. 428. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Chcecie pograć w zamkniętą betę Homefront: The Revolution na Xboksie One? Mamy klucze

Beta rozpoczęła się już dzisiaj i potrwa do 14 lutego. Z pewnością warto zapoznać się z tym obiecującym tytułem. Moje wrażenia z ogrywania wczesnej wersji gry były w większości pozytywne, choć niepozbawione pewnych obaw. Teraz sami możecie sprawdzić, czy się ze mną zgadzacie. Wystarczy napisać komentarz o treści "Homefront", a na mail, który podaliście przy rejestracji na stronie, przyjdzie kod do zamkniętej bety.

No, powinien przyjść. Przypominamy, że strona jest w Early Access i testujemy ciągle jej nowe możliwości, prosząc jednocześnie o wyrozumiałość. Jednak bez obaw - jeśli coś pójdzie niezgodnie z planem i mechanizm nie zadziała, i tak dostaniecie swój dostęp, po prostu nieco później.

Wspominał jazdę na crossie po dachach, pisząc o Homefroncie w Rozchodniaczku,

Patryk Fijałkowski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)