Rozchodniaczek: Darmowy Battlefront, premiera Tekkena i nekromanta w Diablo III

Rozchodniaczek: Darmowy Battlefront, premiera Tekkena i nekromanta w Diablo III
02.06.2017 20:00
Rozchodniaczek: Darmowy Battlefront, premiera Tekkena i nekromanta w Diablo III

A także wirtualna rzeczywistość po polsku!

Pokaz rozgrywki w Battlefronta II na EA Play

Podczas równoległej do E3 imprezy EA Play, organizowanej przez - tak - Electronic Arts, zaprezentowana zostanie po raz pierwszy rozgrywka 20 na 20 w Battlefroncie II. Jak podaje wydawca, w zabawie wezmą udział youtuberzy, streamerzy i twórcy gry. Przy okazji ogłoszenia tego faktu EA startuje również z konkursem, w którym można wygrać udział w EA Play. Więcej szczegółów na tej stronie.

Star Wars Battlefront II: Full Length Reveal Trailer

Battlefront za darmo przy zakupie 12 miesięcy PS Plus

A skoro już o Battlefroncie mowa - pierwszą część gry ze wszystkimi dodatkami i bajerami można dostać w wersji cyfrowej przy aktywacji 12-miesięcznego PS Plusa. Jest jednak haczyk - oferta dotyczy wykupujących nowy abonament, nie tych, którzy Plusa już mają. Sony informuje, że kod na grę zostanie przesłany użytkownikowi w ciągu 5-10 dni od aktywacji abonamentu.

Star Wars Battlefront Gameplay Launch Trailer

Premiera Tekkena 7 

Do sprzedaży w Polsce i na całym świecie trafia dziś Tekken 7. Z tej okazji - premierowy zwiastun gry, która wygląda na to, że jest zupełnie niezła!

TEKKEN 7 - Twoja walka - polski zwiastun premierowy

Premierowy zwiastun Dead by Daylight

Również dziś trafia na konsole survivalowy Dead by Daylight. Wprawdzie od debiutu na PC mija już prawie rok, ale jak to mówią - nigdy nie jest za późno na zwiastun premierowy.

Dead by Daylight | Console Launch Trailer

FPS w wirtualnej rzeczywistości od Polaków

Rodzima firma VR Visio pracuje nad przeznaczoną na gogle wirtualnej rzeczywistości strzelanką. Niewiele więcej na razie wiadomo, ale jest trailer! Jak z niego wynika, gra ma być przeznaczona na wszystkie dostępne platformy VR.

Diablo III: Przebudzenie Nekromantów - wstęp

Z okazji zbliżającej się premiery pakietu Przebudzenie Nekromantów, wprowadzającego do Diablo III nową klasę postaci, Blizzard zaprezentował filmowy wstęp do rozgrywki w dwóch wersjach. Żeńską znajdziecie poniżej, a po męską i kilka dodatkowych informacji na temat dodatku zapraszamy na oficjalną stronę producenta.

Nekromantka: wprowadzenie do kampanii (PL)

Rozchodniaczka dziś niby polewa, ale nie pije, bo musi się wyspać, bo jutro do Warszawy do kolegów z Polygamii,

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)