Rozchodniaczek: Darmówki, trailery, patche i nowości!

Rozchodniaczek: Darmówki, trailery, patche i nowości!

Rozchodniaczek: Darmówki, trailery, patche i nowości!
07.10.2016 20:00, aktualizacja: 08.10.2016 11:19

Czyli wszystko, co najlepsze!

Zwiastun nowej gry z Power Rangers

Przy okazji nadchodzącego na początku przyszłego roku nowego filmu Power Rangers zadebiutuje też nowa gra z ich udziałem. Power Rangers: Mega Battle ukaże się sumptem Bandai Namco na konsole PS4, Xbox One i komputery PC. Niewiele więcej o niej na razie wiadomo, ale jest zwiastun!

Dungeon Keeper za darmo na Originie…

A to nam EA zrobiło niespodziankę! W ramach programu „On the House” firma udostępniła za darmo pierwszego Dungeon Keepera na Originie. Jak to jeszcze nie ściągacie?

Dungeon Keeper Intro

… a Sniper: Elite 3 na Steamie

A jeżeli zamiast rządzić własnym lochem pełnym potworów wolicie wcielić się w snajpera, to i dla was jest coś darmowego. Przez ten weekend za pośrednictwem Steama można pograć w pełną wersję Sniper: Elite bez płacenia choćby złotówki. Nie wierzcie nam na słowo, zobaczcie sami!

Mafia 3 dostanie patcha, odblokowującego 60 FPS-ów

Pecetowa wersja Mafii 3 narobiła wiele szumu, gdy okazało się, że nie może działać szybciej niż w 30 klatkach na sekundę. Na szczęście płacze nie potrwają zbyt długo - twórcy mają już gotowego patcha, dodającego do ustawień graficznych opcje 30 FPS, 60 FPS i „bez limitu”. Ma on zostać udostępniony graczom już w ten weekend.

WRC6 - zwiastun premierowy [PL]

IMGN.PRO wydawcą Inner Chains

Bielska firma IMGN.PRO poinformowała o nawiązaniu współpracy z z Telepaths Tree. W jej ramach zostanie ona wydawcą FPS-owego horroru Inner Chains w wersjach na PC, Xboksa One i Playstation 4 na całym świecie. Premiera gry planowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Inner Chains official Gameplay Trailer 2016

WRC 6 trafia do sprzedaży

Dziś premiera wyścigowej gry WRC 6. Z tej okazji wydawca udostępnił nowy zwiastun. Nasza recenzja - w poniedziałek.

WRC6 - zwiastun premierowy [PL]

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)