Rozchodniaczek: Darmowe Wildlands, Batman i kolejny atak nostalgii

Strona głównaRozchodniaczek: Darmowe Wildlands, Batman i kolejny atak nostalgii
04.08.2017 20:58
Rozchodniaczek: Darmowe Wildlands, Batman i kolejny atak nostalgii
bDZBWDEC

A także kilka nowych dat premier.

bDZBWDDV

Zmarł Daniel Licht

Zaczynamy od smutnej wiadomości. W wieku 60 lat zmarł Daniel Licht, kompozytor najbardziej znany ze swojej pracy nad serialem Dexter. Jego twórczość można było jednak usłyszeć również w grach wideo - pojawiła się w dwóch odsłonach serii Silent Hill (Downpour i Book of Memories) oraz Dishonored 1 i 2.

Zwiastun drugiego sezonu Batmana

bDZBWDDX

Pojawił się zwiastun drugiego sezonu growego Batmana od Telltale. Premiera, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 8 sierpnia.

Batman: The Enemy Within - OFFICIAL TRAILER

Rozbudowane demo Wildlands

Ubisoft udostępnił na konsolach Xbox One i Playstation 4 rozbudowane demo gry Ghost Recon: Wildlands. Od dziś posiadacze tych konsol mogą pobrać grę i testować ją przez pięć godzin tak, jakby mieli pełną wersję - mogą grać sami lub w towarzystwie znajomych, również tych, którzy kupili własną kopię. Nic tylko pochwalić!

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands: We Are Ghosts | Trailer | Ubisoft [NA]

Neon Drive z datą premiery na PS4

bDZBWDEd

Gra, będąca kolejnym hołdem niezależnego twórcy dla lat 80., od 2016 roku dostępna jest na PC. Teraz zaś, od 8 sierpnia, będzie można w tę zręcznościówkę zagrać również na Playstation 4.

Neon Drive - Announce Trailer | PS4

Rime z datą premiery na Switcha

Kontynuując wątek konsolowych premier - przygodow0-logiczna gra Rime, dostępna na PC, Xboksie One i PS4 od początku tego roku, doczekała się daty premiery na Switcha. Właściciele najnowszej konsoli Nintendo zagrają w nią 17 listopada.

bDZBWDEe

Spotify na Xboksie One

Wygląda na to, że po długiej wyłączności dla Playstation 4 Spotify trafi w końcu na Xboksa One. Wskazuje na to wychwycony przez jednego z użytkowników Reddita status Majora Nelsona - znanego pracownika Microsoftu odpowiedzialnego za kontakt ze społecznością. Widać wyraźnie, że ma on uruchomione Spotify na konsoli. Według plotek Microsoft ma oficjalnie ogłosić dostępność Spotify na targach Gamescom.

325564598416717788

Rozchodniaczka z urlopu, polegającego na siedzeniu w domu i graniu pisał

bDZBWDEf

Dominik Gąska 

bDZBWDET