Rozchodniaczek: Darmowe ściganie, fanowski horror i Switch, Switch, Switch

Rozchodniaczek: Darmowe ściganie, fanowski horror i Switch, Switch, Switch

Rozchodniaczek: Darmowe ściganie, fanowski horror i Switch, Switch, Switch
13.01.2017 20:47

Co tu dużo mówić, Nintendo zdominowało growe media. Nie ma się zresztą czemu dziwić - nowa konsola to zawsze dużo emocji.

Dirt Showdown za darmo na Humble Store

Jeżeli chcecie się pościgać za darmo, to na pobranie gry macie jeszcze niecałe 24 godziny. Wystarczy udać się pod ten adres. I chciałoby się tu napisać coś śmiesznego albo złośliwego, ale ciężko, bo - darmowe gry!

Dirt Showdown Announcement Trailer

Fanowski remake nieistniejącego Resident Evil

Nie powstanie. Oczywiście, że nie. Grupa fanów skrzyknęła się, by stworzyć własnym sumptem grę, która miała się ukazać jako Resident Evil 4 (zanim Capcom zmienił zdanie na temat tego, czym Resident Evil 4 ma być). No i skończyło się to jak zawsze - blokadą ze strony właściciela praw autorskich. Teraz ludzie ci umieszczają w sieci demo swojego dzieła, więc jeżeli jesteście zainteresowani, to bierzcie póki jeszcze jest.

Rise and Shine na Xboksa One i PC

Mieszanka platformówki logicznej i strzelanki od Adult Swim debiutuje dziś na Steamie i Xboksie One. Z tej okazji - trailer.

Rise & Shine Launch Trailer | Adult Swim Games

Michael Pachter negatywnie o cenie Nintendo Switch

Ulubiony analityk wszystkich graczy uważa, że Nintendo może popełniać błąd wyceniając swoją nową konsolę na 300 dolarów. Szczególnie, że za te pieniądze można kupić Xboksa One albo Playstation 4.

Stwierdził. Ale może to wystarczy?

First Look at Nintendo Switch

Nowa Zelda na Wii U jednocześnie z premierą na Switcha

Nintendo potwierdziło, że The Legend of Zelda: Breath of the Wild trafi na Wii U jednocześnie z premierą na Switcha 3 marca. Więc widzicie, wcale nie trzeba będzie kupować nowej konsoli Nintendo.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Nintendo Switch Presentation 2017 Trailer

Więcej informacji o Fire Emblem: Warriors

Ale nie teraz. W niedalekiej przyszłości. Nintendo zapowiedziało, że już 18 stycznia odbędzie się Nintendo Direct, w którym opowie o nadchodzącej na Switcha grze Koei Tecmo. Bardzo prawdopodobne, że podczas streama pojawią się również informacje na temat mobilnej odsłony serii.

Rozchodniaczka nie wylewa za kołnierz,

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)