Rozchodniaczek: Dark Warcraft of Eternity – Infinite Wiedźmin

Rozchodniaczek: Dark Warcraft of Eternity – Infinite Wiedźmin

Rozchodniaczek: Dark Warcraft of Eternity – Infinite Wiedźmin
Bartosz Stodolny
17.05.2016 19:31

Wtorek. Mój najmniej ulubiony dzień tygodnia. Poniedziałki wbrew pozorom są fajne, od środy już z górki, czwartek to mały piątek, a piątek właściwy wiadomo – dobry jak każda edycja Rozchodniaczka.

Rozchodniaczka, z którego dziś dowiecie się, że…

Już jutro Microsoft uwolni ponad milion gamertagów z pierwszego Xboksa

Dotyczy to tych ksywek, które przez ostatnich 10 lat były nieaktywne. Żeby zmienić swój pseudonim będziecie potrzebowali Xboksa One, ewentualnie komputera z dostępem do Internetu albo Windowsem 10 z zainstalowaną aplikacją Xboksa. Oficjalnej listy nie podano, ale gamertagi będą podpadały pod kilka kategorii: prawdziwe imiona, odniesienia do popkultury, jedzenie, podróże i geografia, nauka i technologia, matematyka, zwierzęta oraz największe odkrycia na świecie. Bardzo dobrze, może w końcu uda mi się zmienić mój ID z darkmuminek na UrsynowskiOgier007. W końcu jest geografia, zwierzę i cyfra.

Obraz

Wczoraj natomiast skończyła się zbiórka na planszową wersję Dark Souls

Twórcy potrzebowali 50 tysięcy funtów, masochiści obrzucili ich prawie czterema milionami. Mam nadzieję, że za taką kwotę w zestawie będzie też łysy pan, który po słowiańsku przykucnie sobie w kącie i przyłoży pałą, jak rzut kostką nie wyjdzie.

Obraz

Wiedźmin 3 zgarnia kolejne nagrody

Tym razem przy okazji trwającej właśnie w Krakowie imprezy Digital Dragons, która poza opcją pooddychania krakowskim smogiem umożliwia też spotkanie między innymi z Johnem Romero, Chrisem Avellonem i Feargusem Urquhartem. O czym to ja? A, Dziki Gon i nagrody. Konkretnie cztery: za najlepszą polską grę, najlepszy polski projekt gry, najlepszą polską oprawę artystyczną i najlepszą polską ścieżkę dźwiękową. Może umówmy się po prostu, że gra RED-ów z automatu będzie dostawała nagrodę za "najlepszą najlepszość"? A tak serio, gratulacje. Należy się.

A Blizzard prezentuje nam historię kolejnych bohaterów Overwatch

Tym razem pora na Hanzo i Genji’ego. Ależ to jest dobre. Nawet suchego komentarza szkoda mi tu pisać.

Overwatch – film animowany: Smoki

Overwatch mnie nie interesuje, ale i tak jest ciekawszy od nowego Call of Duty

Który w końcu doczeka się w pełni otwartych walk powietrznych, czy tam kosmicznych. Wiemy to od Jacoba Minkoffa, który odpowiada za projekt gry:

Zieeeeew, skończył już? To przejdźmy do czegoś ciekawszego.

Obsidian pracuje już nad Pillars of Eternity II

Na razie nie wiemy, o czym gra będzie, nie ma nawet oficjalnej zapowiedzi, ale jest opcja, że również ta produkcja zostanie ufundowana za pośrednictwem Kickstartera. Poza tym studio jest w ogóle zajęte, bo cały czas rozwija Armored Warfare, tworzy Tyranny – RPG-a, w którym dla odmiany wcielamy się w tego złego, no i jest jeszcze jeden tytuł, o którym wiemy tylko tyle, że… jest. Dzięki, Gry Online.

Podobnie jak studio Dimps i Bandai Namco pracują nad Dragon Ball XENOVERSE 2

Nawet zapowiedź z tej okazji dostaliśmy. Hype level over 9000?

Dragon Ball XENOVERSE 2 - Announcement Trailer | PS4, XB1, PC

Drugi Outlast będzie sporo dłuższy od pierwszego

O tym, że w dwójce będzie zupełnie nowa historia i nowi bohaterowie wiadomo już od jakiegoś czasu, natomiast nowością jest, że gra ma być 20 – 30 procent dłuższa, niż poprzedniczka. No i fajnie.

A skoro już przy długości jesteśmy, to czeka nas długa noc

Bo Sony podało datę i godzinę startu swojej konferencji poprzedzającej targi E3. Odbędzie się ona 13 czerwca o 18:00 czasu pacyficznego, czyli 14 czerwca o 3 w nocy naszego czasu. Będziecie oglądać? Na jakie zapowiedzi czekacie? PS4 NEO? Coś więcej o PlayStation VR? A może reaktywacja Vity?

Obraz

Na koniec cztery klipy z filmowego Warcrafta, w którego nadal nie wierzę

Tak to się kończy, jak na raid idą same tanki. Serio miśki, ze dwóch healerów i ogarnięci DPS-i to podstawa.

Warcraft: The Beginning - Lothar and soldiers attacked (Universal Pictures)

Kto powiedział, że Orki nie lubią sobie pogadać o starych dobrych czasach, kiedy bułki były prawdziwe, cukier tańszy, a ludzkie osady jakoś tak lepiej się paliły?

Warcraft: The Beginning - Durotan & Orgrim discuss (Universal Pictures)

Czujecie to napięcie? Tę ledwo pohamowywaną ŻĄDZĘ? Ja nie, ale w sumie zaprosiłbym ją na jakieś piwo albo romantyczny spacer po terminalu Portu Lotniczego w Radomiu. Co z tego, że zielona i ma kły?

Warcraft: The Beginning - King Llane asks Garona for help(Universal Pictures)

A tu jest tak zabawnie, że aż się zaśmiałem. No może nie zaśmiałem, ale tak głośniej wypuściłem powietrze nosem. Wiecie, jak przy przeglądaniu 9gaga.

Warcraft: The Beginning - Medivh finds Khadgar (Universal Pictures)

Rozchodniaczka serwował, zastanawiając się jak ustawić się z Garoną na randkę

Bartek Stodolny

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)