Rozchodniaczek: Civilization VI, konsolowy Postal i inne dziwy

Strona głównaRozchodniaczek: Civilization VI, konsolowy Postal i inne dziwy
11.05.2016 20:29
Rozchodniaczek: Civilization VI, konsolowy Postal i inne dziwy
Patryk Fijałkowski
Patryk Fijałkowski

Zainteresujecie się też być może zacnym Humble Bundle feat. Capcom.

bEiMUgWd

Pamiętacie Hawken?

To te walki mechów z peceta, które mają już dobre cztery lata. Przeciek z tajwańskiej organizacji zajmującej się klasyfikowaniem gier każe wierzyć, że Hawken pojawi się na Xboksie One. Jeśli na świecie są z dwie osoby, które od lat liczyły na ten port, to teraz mogą się chyba cieszyć.

Ale na konsolowego Postala to na pewno ktoś kiedyś liczył

Niepoprawna politycznie strzelanka z lat 90. doczekała się odświeżonego wydania. Postal Redux trafi na pecety już 20 maja. Ważniejsze jednak, że klasyk zawita również na PlayStation 4. Niestety na to wydanie trzeba zaczekać do ostatniego kwartału 2016. Najpierw dodatek do dwójki, teraz to... Dzieje się!

POSTAL Redux - Launch Trailer

Czołgi, czołgi i po czołgach

Finały mistrzostw świata w World of Tanks odbyły się już w marcu, ale dopiero teraz dostaliśmy soczyste liczby. Torwar odwiedziło w tym roku ponad 18 i pół tysiąca widzów, a przez sieć mecze oglądało aż dwa miliony kibiców. Średni czas oglądania przez jedną osobę wyniósł 51 minut; rozgrywki oglądało równocześnie około 156 tysięcy internautów. Mało Wam liczb? Wargaming śpieszy z infografiką:

326808668660717610

Residenty, DmC i Remember Me w Humble Bundle

Tym razem to Capcom daje nam okazję do zrobienia czegoś dobrego, a przy okazji zaopatrzenia się w kilka dobrych gier. Ich zestaw kusi m. in. lepszymi i gorszymi Residentami oraz nowszymi i starszymi Devil May Cry'ami. Zresztą - sprawdźcie sami.

A teraz chwyć mą dłoń i wejdźmy razem do magicznego świata plotek...

Co powiesz na Prey 2 zapowiedziane podczas E3? Takie rewelacje zdradza Jason Schreier z Kotaku. Nad grą pracuje Arkane Studios. Strona, która zajmuje się śledzeniem losów Preya, również to potwierdza:

Stellaris + Warhammer 40K = ... ?

Jestem pewien, że zwolennicy obu (na Ciebie patrzę, Bartku Stodolny) wstawią po znaku równości dużo uśmieszków, wykrzykników, "iksdeków" i zakrwawionych młotów. Stellaris dopiero co pojawiło się na rynku, a już doczekało się moda, który łączy mechanikę gry z niezastąpionym uniwersum Warhammera. Twilight of the Imperium znajdziecie tutaj, a poniżej obejrzycie prezentację moda:

Stellaris: Twilight of the Imperium - Warhammer 40K Mod Quick Look

W czasach wczechobecnej bety "przebetujemy" nawet mody do Fallouta 4

Tak, dzisiaj ruszyły zapisy do bety modów do Fallouta 4 na Xboksie One. Jeśli chcecie się załapać, odpowiedni link znajdziecie poniżej.

3on3 FreeStyle tuż za rogiem

Czekacie na tę uliczną koszykówkę na PS4? Jeśli tak, to lada chwila się doczekacie. Gra pojawi się w PS Store już 18 maja. Co więcej, będzie tytułem free-to-play, choć ciężko teraz orzec czy to dobrze, czy może jednak źle.

Kto pokaże się na Digital Dragons?

Poza Feargusem Urquhartem czy Chrisem Avellonem, na Digital Dragons zagoszczą też polskie gry. Na krakowskiej imprezie zostanie pokazany horror Pantharuk od Polyslash i Serial Cleaner, ta gra o sprzątaniu po krwawych jatkach od iFun4All, twórców Red Game Without a Great Name i Green Game: Time Swapper.

326808668661635114

A skoro jesteśmy przy polskich produkcjach... Obczajcie Coffee Noir

Twórcy opisują swój tytuł jako "przeglądarkowy tycoon z dużą zawartością materiałów dydaktycznych". Czego miałoby nauczyć nas Coffee Noir? Ano wyobraźcie sobie, że zarządzania firmą. Noir w tytule wzięło się z obranego stylu graficznego. Tutaj wesprzecie projekt, a poniżej sprawdzicie, czym on właściwie jest:

Gracie już w Uncharted 4?

Jeśli tak - możecie posłuchać ścieżki dźwiękowej, która pojawiła się już na Spotify. Jeśli nie - możecie posłuchać ścieżki dźwiękowej, która pojawiła się już na Spotify.

Civilization VI, Civilization VI, Civilization VI!

No dobrze, ja się nie jaram, bo serii nigdy nie próbowałem, ale jestem pewny, że wiele osób uśmiechnie się szeroko, oglądając poniższy zwiastun. Albo w sumie wkurzy, bo zdradza tyle co nic. Nie wiem, nie umiem w zapowiedzi Civilization. Wiadomo jednak, że Firaxis zamierza zupełnie przemodelować mechanikę rozwijania miast. Gra pojawi się 21 października 2016 roku. Więcej przeczytacie o niej choćby na Steamie.

CIVILIZATION VI Official Announcement Trailer

No dobrze. Komu w drogę temu szkło w nogę.

Polewał zastanawiając się, czy zdąży jeszcze dzisiaj troszkę pograć w Uncharted,

Patryk Fijałkowski