Rozchodniaczek: całkiem sporo filmów, z których niektóre nawet warto obejrzeć, oraz cukierek

Strona głównaRozchodniaczek: całkiem sporo filmów, z których niektóre nawet warto obejrzeć, oraz cukierek
16.05.2018 20:23
Rozchodniaczek: całkiem sporo filmów, z których niektóre nawet warto obejrzeć, oraz cukierek
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska

Dzisiejszego rozchodniaczka sponsoruje literka "P" jak "Permanentne Przesuwanie Premiery".

Octopath Traveler coś tam coś tam

Pojawił się trailer kolejnej gry na Switcha Octopath Traveler - Paths of Ritual and Research. Produkcja wyjdzie 13 lipca.

Octopath Traveler - Paths of Ritual and Research Trailer - Nintendo Switch

Overwatchowi stuknęły 2 lata

Niecały tydzień przed rocznicą Overwatcha (która przypada 22 maja) twórcy gry mają wam coś do zakomunikowania - a mianowicie, opowiadają o tym, ile dobra czeka na graczy z okazji obchodów.

Wiadomość od twórców | Rocznica Overwatch 2018 | Overwatch (napisy PL)

Boimy się na ekranie, i to kilka razy

Albowiem szykuje się serial na podstawie F.E.A.R. Weźmie się za niego Greg Russo oraz Machinima, która należy do Warner Bros.

325532759186159580

Zombieland 2!

Filmowych wieści ciąg dalszy - po blisko 10 latach od powstania Zombieland Rubena Fleischera pojawi się druga część tego nietypowego filmu o zombie apokalipsie. Ponoć ma być ta sama obsada, a produkcja rusza na początku 2019 roku.

325532759186356188

Rosyjski roguelike potrzebuje wsparcia

Rosyjskie studia Ink Stains Games od dwóch lat pracuje nad grą Stoneshard. Ma to być hardcorowy roguelike w otwartym świecie, inspirowany takimi tytułami jak Diablo, ADOM, The Banner Saga czy Darkest Dungeon. Obecnie studio próbuje zebrać fundusze na Kickstarterze. Jeśli im się to powiedzie, gra wyjdzie jeszcze w tym roku. A poniżej możecie obejrzeć gameplay z wczoraj:

Stoneshard - Kickstarter Gameplay Trailer

Najwyraźniej lubimy bić się na miecze świetlne w rytmie disco

1 maja czeskie studio Hyperbolic Magnetism wypuściło grę Beat Saber , która w tydzień została sprzedana w liczbie 50 tysięcy egzemplarzy. Czyni ją to najszybciej sprzedającą się grą na VR. Gra działa na HTC Vive, Oculus Rift oraz Windows Mixed Reality. Miejmy nadzieję, że sukces sprzedażowy skłoni twórców do stworzenia wersji na PS4.

If You Want to ESCAPE with Me...Beat Saber ft SwanVR

Show must go on!

Wróćmy do filmów - pojawił się pierwszy trailer filmu "Bohemian Rhapsody", opowiadający o kultowym zespole Queen oraz jego kontrowersyjnym i wyjątkowym wokaliście Freddym Mercurym. Dla samej muzyki warto będzie się wybrać. Premiera już 2 listopada tego roku.

Bohemian Rhapsody: The Movie - Official Teaser Trailer (HD)

Giełdy komputerowe

Są tu tacy, co je pamiętają, prawda? Zatem na pewno spodoba się wam dokument kanału Loading poświęcony polskim giełdom komputerowym w latach 80 i 90. Zapowiedź poniżej:

Pillarsy w niecałe pól godziny

Pamiętacie recenzję Dominika? "To gra prawdziwie olbrzymia – nie tylko wielkością świata i długością rozgrywki (ponad 100 godzin to rozsądne minimum jeżeli mówimy o czymkolwiek poza szybką przebieżką po głównym zadaniu), ale przede wszystkim możliwościami i alternatywami, jakie stawia przed graczem". No a taki Onin skończył ją w 26 minut. Jak żyć?

Pillars of Eternity 2: Deadfire speedrun (26:25) (Path of the Damned, with Blessings)

GameCamp w Warszawie

Zostawmy na chwilę gry i filmy - pora wyjść do ludzi. Będzie ku temu idealna okazja, bo 28 maja w Campus Warsaw rozpoczyna się cykl spotkań poświęconych grom i aplikacjom mobilnym. GameCamp to pierwsza w Polsce konferencja poświęcona tematyce Firebase. Weźmie w niej udział 7 ekspertów z zagranicy i Polski, a gościem specjalnym będzie David Vara - ekspert Google Developer Experts. W kolejnych miesiącach odbędą się spotkania dedykowane rozwojowi i monetyzacji gier mobilnych i aplikacji.

325532759187470300

The Crew 2 - można zapisywać się na betę

Zamknięta beta The Crew 2 potrwa od 31 maja, od godziny 10:00,a zakończy 4 czerwca o godzinie 10:00. Zapisy ruszyły już dziś tutaj. Pliki do pobrania zostaną udostępnione 29 maja.

THE CREW 2: Witamy w Motornation | Zwiastun | Ubisoft

A co się dziś działo na Polygamii?

A poza tym, że to i tamto się nie ukaże, pisaliśmy jeszcze, że:

To był dziwny dzień

Asia

PS. Obiecany cukierek:

325532759188191196
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)