Rozchodniaczek: Arkham w HD, pożegnanie z Overwatch i animowany Star Fox

Rozchodniaczek: Arkham w HD, pożegnanie z Overwatch i animowany Star Fox
Bartosz Stodolny

19.04.2016 20:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wysypało dzisiaj trailerami i datami premier, choć w tym miodzie znajdzie się też łyżka dziegciu.

Zaczniemy od rzeczonej łyżki, a właściwie to łyżek - obu od Blizzarda.

Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać na World of Warcraft: Legion

Blizzard ogłosił, że dodatek ukaże się 30 sierpnia tego roku. Razem z nim dostaniemy nowy obszar do tłuczenia niedźwiedzi i zbierania ich tyłków dla szamana ludzi – borsuków, dodatkową klasę w postaci elfickiego Łowcy Demonów i turbo potężne bronie.

World of Warcraft: Legion Cinematic Trailer (EU)

Beta Overwatch powoli dobiega końca

Jeśli do tej pory nie dostaliście do niej dostępu, to raczej mało prawdopodobne, żeby sytuacja miała ulec zmianie. Testy zakończą się 25 kwietnia, a Blizzard rozpocznie proces nadawania grze ostatecznych szlifów przed premierą 24 maja. Na pocieszenie natomiast przeczytajcie wrażenia Patryka.

Developer Update | The Road to Launch | Overwatch

Bravely Default na „dużych” konsolach?

Tego przynajmniej chciałby producent gry, Masashi Takahashi, choć nic nie jest jeszcze przesądzone. Jak mówi w wywiadzie dla Gameinformera:

Wyciekła data premiery Batman Arkham HD Collection

Wszystko dzięki jednemu z pracowników sieci Gamestop, który postanowił wczoraj zrobić zdjęcie karty katalogowej i wysłać je do Eurogamera. Kolekcja będzie zawierała Batman: Arkham Asylum i Arkham City razem ze wszystkimi wydanymi do obu gier DLC. Według karty katalogowej data premiery to 10 czerwca, a preordery wystartują 19 kwietnia. Dziś natomiast na stronie PEGI pojawiła się klasyfikacja Arkham Asylum z datą premiery ustaloną na... dziś.

Obraz

Nintendo przygotowało krótkometrażową animację z okazji premiery Star Fox Zero na Wii U

Star Fox Zero: The Battle Begins, bo taki tytuł nosi film, będzie można obejrzeć 21 kwietnia o północy w tym miejscu.

Star Fox Zero: The Battle Begins – Teaser Trailer

Battlezone 98 Redux cichaczem ląduje na Steamie

W odróżnieniu od dwóch innych gier, które przyciągają chyba trochę za dużo uwagi jak na to, co sobą reprezentują. W każdym razie, chodzi o remaster Battlezone’a z 1998 roku. Odświeżona wersja to zrobione od nowa modele pojazdów i budynków, ulepszone oświetlenie, cienie, efekty cząsteczkowe, animacje, teren. No wszystko ulepszyli, a do tego gra ma wbudowany edytor poziomów i obsługuje mody za pośrednictwem Warsztatu Steam. Kupić możecie ją tutaj.

Battlezone 98 Redux - OUT NOW - Official Steam Launch Trailer!

Zwiastun DLC Eclipse do Call of Duty: Black Ops 3

DLC, DLC, wszyscy lubimy DLC. Eclipse to cztery nowe mapy i trochę dodatkowych maszkar do rozwalania w trybie zombie. Nowa zawartość pojawi się 19 kwietnia na PS4 i miesiąc później na pecetach i XOne. Cena to jedyne 15 dolarów, albo „za darmo”, jeśli ktoś wydał wcześniej pieniądze na season passa.

Official Call of Duty®: Black Ops III – Eclipse Multiplayer Trailer [UK]

Dziś swą premierę na iOS i Androida ma Tormentum – Dark Sorrow

Bardzo dobra, polska przygodówka inspirowana pracami Zdzisława Beksińskiego i H. R. Gigera właśnie trafiła na tablety i smartfony. Kupicie ją w AppStore za 5 dolarów bez jednego centa, albo w Google Play za 19,99 zł. Patryk w swojej recenzji twierdzi, że warto. A skoro Patryk twierdzi, że warto, to warto.

Tormentum - The Official Launch Trailer - iOS & Android

Technomancer też doczekał się trailera

To ta gra od tych gości, którzy zrobili Mars: War Logs i Bound by Flame. Obu grom nie brakowało ciekawych pomysłów, czego niestety nie można było powiedzieć o ich wykonaniu. Oby tym razem wyszło inaczej. Tymczasem łapcie całkiem długi zwiastun opowiadający o prawie każdym aspekcie gry.

The Technomancer - Gameplay Trailer

Jeszcze jedno, za muzykę odpowiada Olivier Deriviere, który skomponował też ścieżki dźwiękowe do między innymi Alone in the Dark z 2008 i Remember Me, także Technomancer na starcie dostaje ode mnie dwa punkty ekstra.

Podobnie jak filmowy Warcraft

No nie wiem, z każdym kolejnym zwiastunem coraz bardziej tracę wiarę w ten film. Obym 10 czerwca pozytywnie się rozczarował.

Warcraft Official Trailer #2 (2016) - Travis Fimmel, Clancy Brown Movie HD

Wiecie, jak nazywa się żona Herkulesa?

Frau Kules...

Suchą rozrywkę (i trochę newsów) zapewnił

Bartek Stodolny

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)