Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rosną szanse na nowe gry oparte na systemach Vampire: The Masquerade, Werewolf: The Apocalypse i World of Darkness

Strona głównaRosną szanse na nowe gry oparte na systemach Vampire: The Masquerade, Werewolf: The Apocalypse i World of Darkness
29.10.2015 15:16
Rosną szanse na nowe gry oparte na systemach Vampire: The Masquerade, Werewolf: The Apocalypse i World of Darkness
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDHHByLG

Paradox Interactive wykupiło od CCP White Wolf Publishing wraz z wszystkimi jego markami.

bDHHByKZ

Domyślam się, że fani gier RPG od White Wolf dostali właśnie najlepszą wiadomość roku. Bo przecież Paradox nie sięgałby głęboko do kieszeni, gdyby nie miał związanych z transakcją planów.

Tworzone przez CCP MMO World of Darkness pojawiało się na branżowych imprezach, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Projekt został oficjalnie uśmiercony półtora roku temu. Wcześniej ciepło w pamięci graczy zapisały się Vampire: The Masquerade: Bloodlines oraz Vampire: The Masquerade: Redemption, których klimat do dziś wielu fanów gier RPG wspomina z łezką w oku. Ale to było tak dawno, że to już prawie prehistoria. Co czeka nas w przyszłości?

W informacji prasowej czytamy, że White Wolf Publishing jest teraz filią Paradox, ale zarządzaną niezależnie i z własnym zespołem. Brakuje konkretów dotyczących pierwszych projektów. Tobias Sjorgen, CEO White Wolf, stwierdza tylko, że marki będące w posiadaniu White Wolf świetnie nadają się do rozmaitych form i widzi potencjał na rozbudowanie ich w przyszłości.

bDHHByLb

W co chcielibyście zagrać najpierw? W Wampira, Wilkołaka, a może wolelibyście by pojawił się temat powrotu gry MMO w uniwersum World of Darkness?

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

326864387019724842
bDHHByLX