RollerCoaster Tycoon World wygląda... odpowiednio

RollerCoaster Tycoon World wygląda... odpowiednio

RollerCoaster Tycoon World wygląda... odpowiednio
marcindmjqtx
02.09.2014 13:57, aktualizacja: 05.01.2016 15:30

Wersja mobilna nie była chyba tym, co zaspokoiłoby fanów serii. Pierwsze konkrety na temat wersji pecetowej budzą nadzieję.

Obrazki obrazkami, wiadomo, że z nich samych zbyt wiele nie wywnioskujemy. Warto jednak rzucić okiem na wrażenia dziennikarza PC Gamera, który mógł przyjrzeć się grze z bliska.

Jego wrażenia są pozytywne. Autorzy starają się trzymac korzeni serii i dają graczowi wolną rękę w zarządzaniu parkiem rozrywki. Nie wygląda na to, by coś miało tu zostać nadmiernie uproszczone, aczkolwiek dojdą nowe narzędzia, jak chociażby wskaźnik pokazujący uśrednioną opinię gości o naszym przybytku. Rollecoaster Tycoon nie byłby sobą bez edytora atrakcji, więc ten rzecz jasna pojawi się w grze. Pozwoli także wypróbować każdą na własnej skórze.

Skąd "świat" w tytule gry? Otóz budować swój park rozrywki bedziemy mogli razem z trzema innymi graczami. Boicie się powtórki z ostatniego SimCity? Niepotrzebnie. Reporter PC Gamera wykazał podobny niepokój. Dzięki temu wiemy, że będziemy mogli grać samemu, bez połączenia z siecią.

RollerCoaster Tycoon World Reveal Trailer

[źródło: PC Gamer]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)