Rocksteady zapowiada Suicide Squad. Będzie godny następca Arkham Knight?

Rocksteady zapowiada Suicide Squad. Będzie godny następca Arkham Knight?

07.08.2020 15:58, aktual.: 07.08.2020 16:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

My już wypatrujemy bat-sygnału na niebie.

Pytanie stawiamy mocno na wyrost, bo pewność mamy co do dwóch rzeczy i nie są to śmierć i podatki. Grafika, którą Rocksteady pochwaliło się na Twitterze oraz data 22 sierpnia.

Plotek i domysłów wokół gry była cała masa. Najpierw poruszenie wywołała rejestracja dwóch domen: "Gotham Knights" oraz "Suicide Squad", które miało zabezpieczyć Warner Bros.

Dziś już wiemy, że nad drugim z tych tytułów faktycznie pracuje Rocksteady Studios, czyli ekipa odpowiedzialna za serię świetnych przygód z Człowiekiem Nietoperzem w roli głównej: "Batman: Arkham Asylum" , "Batman: Arkham City" oraz "Batman: Arkham Knight". Ostatni z nich ukazał się pięć lat temu i od tego czasu Rocksteady zapadło się pod ziemię.

Wszystko stanie się nieco bardziej jasne 22 sierpnia, kiedy DC oraz Warner Bros. zaplanowało wirtualne wydarzenie DC Fandome.  To właśnie tam mamy zobaczyć pierwsze informacje dotyczące m.in."Suicide Squad". Tam też Zack Snyder ujawni więcej szczegółów na temat swojej wersji kinowej "Ligi Sprawiedliwości", która ma trafić na platformę HBO Max. To pokazuje, jakiego kalibru będzie to wydarzenie.

DC FanDome | Teaser Trailer

Wieść gminna niesie, że w tym samym momencie twórcy zdradzą, co kryje się pod tytułem "Gotham Knights", nad którym podobno pracuje Warner Bros. Montreal. Tak przynajmniej twierdzą dziennikarze Eurogamera.

Nie nastawiałbym się jednak na zbyt wiele. DC i Warner planują wypuścić kolejną odsłonę filmu "Legion Samobójców" (tym razem w reżyserii Jamesa Gunna, gościa od m.in. "Strażników Galaktyki" Marvela) w sierpniu 2021 r. Logika podpowiada, że wtedy mogłaby zadebiutować również gra.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)