Rocksteady jutro pożegna się z Batman: Arkham Knight

Strona głównaRocksteady jutro pożegna się z Batman: Arkham Knight
21.12.2015 11:30
Rocksteady jutro pożegna się z Batman: Arkham Knight
bDTYNFZy

Zrobi to, wypuszczając ostatnie DLC do gry zatytułowane Seasons of Infamy.

bDTYNFYR

Seasons of Infamy, oprócz skórek dla Batmana i Batmobila nawiązujących do "Mrocznego Rycerza" Nolana i Arkham Asylum, zaoferuje cztery misje fabularne obracające się wokół kwartetu złoczyńców: Szalonego Kapelusznika, Killer Croca, Ra's Al Ghula i Mister Freeze'a. Dodatkowa zawartość pojawi się już 22 grudnia, czyli jutro i wygląda na to, że będzie pożegnaniem Rocksteady z Arkham Knight... i być może Batmanem w ogóle.

Ale czy na pewno? Ostatni odcinek Arkham Insidera nie tylko przybliża nam zawartość ostatniego DLC - zostawia też pewną furtkę dla potencjalnych nietoperzowych projektów w przyszłości. W momencie gdy Sefton Hill, współzałożyciel Rocksteady, ma potwierdzić, że zakończyli przygodę z Batmanem, wideo nawiedzają "zakłócenia". Owszem, to najprawdopodobniej tylko humorystyczny akcent, który przy okazji wygodnie zostawia pole na ewentualną zapowiedź nowego tytułu w przyszłości. I tego chyba najlepiej się trzymać. Póki co seria Batmanów od Rocksteady dobiega końca.

Official Batman: Arkham Insider Episode 11 - Season Finale

Szkoda, że satysfakcja ze świetnego zamknięcia świetnej serii zaburzona jest wciąż przez średnich lotów wersję pecetową, która najprawdopodobniej nigdy nie będzie działać tak, jak powinna. Owszem, wciąż jest wspierana, ostatnia łatka pojawiła się 17 grudnia, ale zmiany nie są już tak znaczące, by zmienić los gry. Przynajmniej średnia ocen ze Steama wskoczyła z negatywnych na mieszane...

bDTYNFYT

[źródło: Polygon]

Patryk Fijałkowski

bDTYNFZP