Rockstar zawiesza mikropłatności w GTA Online

Strona głównaRockstar zawiesza mikropłatności w GTA Online
03.10.2013 12:08
Rockstar zawiesza mikropłatności w GTA Online
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Bo gra ciągle leży i kwiczy.

bEEbTiwR

Rockstar wciąż zmaga się z problemami w GTA Online, o których donosiliśmy 2 dni temu. Tymczasowe wyłączenie mikropłatności w grze ma pomóc. - Wyłączyliśmy je do czasu kiedy będziemy w stanie umożliwić każdemu dołączenie do GTA Online i zapewnić płynną grę - oświadczyła firma.

Sieciowe Grand Theft Auto wciąż jest niestabilne i rzuca graczom kłody pod nogi - a to nie pozwala ukończyć tutoriala, a to nie pozwala dołączyć do gry, a to kasuje postacie. Kiepsko działa strona internetowa Social Club. Podobno bywają też problemy z save'ami, więc być może warto zgrywać kopię zapasową co jakiś czas, by nie stracić postępów w singlu. Jedyny problem, z jakim udało się twórcom uporać, jest ten związany z wersją na PS3, ograniczający liczbę graczy w sesji.

Póki co nie można więc kupić pieniędzy w grze (jak to w ogóle brzmi...), ale naturalnie można je zarabiać wykonując zadania. Jeśli akurat gra się nie wysypie lub nie zawiesi w losowym momencie.

bEEbTiwT

Wygląda na to, że warto było oddzielić GTA V od GTA Online - inaczej w niejednej recenzji oberwałoby się Rockstarowi za fuszerę przy trybie sieciowym...

[Źródło: Rockstar]

Marcin Kosman

326931382352304170
bEEbTixP