Rockstar twierdzi, że naprawiło problem znikających postaci w GTA Online i rozdaje pół miliona dolarów zadośćuczynienia

Rockstar twierdzi, że naprawiło problem znikających postaci w GTA Online i rozdaje pół miliona dolarów zadośćuczynienia11.10.2013 15:06
Rockstar twierdzi, że naprawiło problem znikających postaci w GTA Online i rozdaje pół miliona dolarów zadośćuczynienia
marcindmjqtx

Dobre i to.

Problem znikających postaci i wymazanego postępu w grze dokuczał GTA Online od samego początku i niejednego gracza solidnie rozsierdził. Nie ma się co dziwić - skasowanie kilku bądź kilkunastu godzin gry to rzecz, która nie ma prawa się przydarzyć. Rockstar zapewnia, że z problemem już się uporano. Stosowna aktualizacja została udostępniona na PS3 i X360.

By zadośćuczynić "krzywdom", firma postanowiła podarować 500 tysięcy wirtualnych dolarów każdemu graczowi, który zagrał w GTA Online w październiku. Warunkiem będzie instalacja aktualizacji, która pojawi sie w tym tygodniu i naprawi kolejne błędy, m.in. znikające samochody. "Rekompensata" zostanie wypłacona w dwóch równych ratach w niepotwierdzonym jeszcze terminie.

Pół miliona to bardzo dużo kasy jak na ekosystem w grze. Ale czy wystarczy do ukojenia nerwów, z którymi GTA Online poczyna sobie nieładnie od prawie dwóch tygodni?

Marcin Kosman

326930473412941866
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)