Rockstar odpowiada na pytania o GTA V na PC i Wii U

Rockstar odpowiada na pytania o GTA V na PC i Wii U
marcindmjqtx

20.11.2012 12:12, aktual.: 05.01.2016 16:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pewne jest to, że GTA V ukaże się jeszcze na obecną generację konsol: PlayStation 3 i Xboksa 360. A co z resztą platform?

Posiadacze PC, pamiętający jak skończyły GTA IV (kiepska konwersja) oraz Red Dead Redemption (brak wydania PC), zaczęli się niepokoić.

Dan Housner, wiceszef Rockstar, powiedział serwisowi IGN, że potwierdzili dwie platformy, ale pozostałe nadal są rozważane. I na razie nie może powiedzieć nic więcej. Wytłumaczył, że będą szukać szansy, by zaistnieć na jak największym rynku, ale zasugerował też, że to do dużych firm należy inicjatywa. Rockstar tylko dostarcza gry.

W podobnym tonie wypowiedział się Reggie Fils-Aime, szef amerykańskiego oddziału Nintendo. Docenił fakt, że Rockstar pozytywnie wypowiadał się o Wii U. Zauważył, że to na nich spoczywa odpowiedzialność, by stworzyć bazę użytkowników oraz środowisko i narzędzia przyjazne dla twórców i wydawców.

Czyli...? Dużo gadania, które streścić można: "Być może". Obstawiam, że to GTA V jednak na PC wyjdzie. Kiedyś. Soon. When it's done.

Paweł Kamiński

[MCV]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)