Rocket League już za darmo. Gotowi do pobierania?

Strona głównaRocket League już za darmo. Gotowi do pobierania?
23.09.2020 10:45
Rocket League już za darmo. Gotowi do pobierania?

Pięć lat po swojej premierze i przyciągnięciu milionów graczy przed ekrany, "Rocket League" powraca w darmowej odsłonie. A takie odsłony lubimy najbardziej.

Od 23 września można pobierać "Rocket League" za darmo. Ekipa Psyonix przygotowała na tę okazję szereg nowości. Co przyniesie pierwszy sezon nowego rozdania w grze?

Pierwsza z nich to nowa fura: SUV Harbringer. Przeformatowaniu ulegną również turnieje oraz wyzwania codzienne, tygodniowe i sezonowe.

W grze pojawi się również Rocket Pass, a więc cała góra kosmetycznych dodatków do upiększania samochodów. Od razu dodajmy, że za tę konkretną atrakcję trzeba będzie zapłacić.

Rocket League Season 1 Trailer 2020

"Rocket League" umożliwi rozgrywkę cross-platformową, a więc zmierzyć się będą mogli pececiarze i konsolowcy, a także zapis pomiędzy różnymi urządzeniami. To z kolei oznacza, że w dowolnej chwili można wyłączyć komputer i kontynuować rozgrywkę na Playstation 4, Xbox One czy Nintendo Switch.

Ważna informacja dla osób, które posiadają grę na Steamie. Od momenty przejścia "Rocket League" na model free-to-play, zabawa przenosi się do Epic Game Store, co wymusza utworzenia konta na EGS.

Udostępnij:
Komentarze (0)