Zmien skórke
Logo Polygamii

Rocket League i loot boksy? Nie na długo...

Zastąpi je specjalny system.

Na oficjalnej stronie gry pojawił się wpis, który zdradza interesującą informację na temat loot boksów. Deweloperzy zdecydowali się na „podarowanie najlepszych możliwych doświadczeń swoim graczom z całego świata”, dlatego do końca roku usuną wszystkie losowe skrzynki z Rocket League. To nie koniec, ponieważ w ich miejsce zostanie wprowadzony specjalny system, który poinformuje dokładnie o rodzaju przedmiotów możliwych do kupienia.

Przedmioty z Rocket Pass Premium, dodatku i ze sklepu esportowego będą nadal możliwe do bezpośredniego zakupu.


Na teraz nie podano więcej informacji. Dowiedzieliśmy się jedynie, że studio udostępni więcej wieści w najbliższych miesiącach. Studio jednak dodało, że wprowadzone zmiany są podobne do tych zrealizowanych przez zespół Fortnite Save the World. Gdyby ktoś nie wiedział o czym mowa, informuję, że to ta gra, która jest obok battle royal’a podczas jego włączania. Porównanie raczej nie jest przypadkowe, ponieważ w maju dowiedzieliśmy się, iż Rocket League zwieje ze Steama do Epica.

Wracając do decyzji twórców, można ją uznać za kontynuację zmian, które zostały podyktowane narastającym sprzeciwem niektórych państw wobec mikrotransakcji. Mowa tu przede wszystkim o krajach Belgii i Holandii, które wywalczyły usunięcie loot boksów z Rocket League już w kwietniu.

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
LorDex
Użytkownik

> Zastąpi je specjalny system.

Juz myslalem, ze zamiast loot boxow zaproponuja surpirse mechanics 🙂

DontBeSoRambo
Użytkownik

Grałem sporo w Rocket league i NIGDY ale to nigdy nie zajrzałem do tych boxów
Nawet dostałem jakieś klucze kiedyś żeby otwierać te skrzynie, dla mnie to zupełnie pozbawione sensu. Zmiana wyglądu samochodu była mi niepotrzebna, nigdy nie zwracałem uwagii na to co inni mają ubrane.

Jednym słowem, głupota do kwadratu żeby płacić za skórki, jeszcze rozumiem w F2P modelu, chcesz zapłacić za gre jakoś ale w przypadku gry którą kupujesz???

Popularne wpisy

Popularne Gry