Robert Lewandowski ambasadorem i twarzą FIFA 10 w Polsce

Robert Lewandowski ambasadorem i twarzą FIFA 10 w Polsce
marcindmjqtx

11.08.2009 14:42, aktual.: 13.01.2016 17:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Potwierdziły się informacje dziennika Polska, że twarzą FIFA 10 zostanie właśnie napastnik Lecha Poznań i reprezentacji polski. Zawodnik pojawi się na rodzimej okładce gry wraz z Waynem Rooneyem oraz Frankiem Lampardem. Ponieważ Lewandowski nie tylko jest "twarzą" najnowszego wydania FIFA, ale również jego ambasadorem, w związku z czym będzie brał udział w kampanii promocyjno-reklamowej gry.

Robert Lewandowski wraz z WAYNEM ROONEYEM, frankiem lampardem i innymi gwiazdami futbolu w jednej drużynie !

Z przyjemnością informujemy, że Reprezentant Polski i napastnik Lecha Poznań Robert Lewandowski będzie „twarzą” i ambasadorem gry FIFA 10 w Polsce.

Wizerunek jednego z najbardziej obiecujących polskich piłkarzy młodego pokolenia pojawi się na okładce jak i w kampanii reklamowo-promocyjnej najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie.

„Jak patrzę na graczy, którzy swoim nazwiskiem firmują FIFĘ 10 to aż w głowie się może zakręcić: Rooney, Lampard, Benzema, Ronaldinho, Xavi, Schweinsteiger. A wśród nich ja - mówi Robert Lewandowski o swojej obecności w FIFA 10.

To wielka nobilitacja stanąć obok największych piłkarzy świata i być  częścią EA Sports. Pojawienie się na okładce najnowszej FIFY 10 to dla mnie ogromny sukces i spełnienie dziecięcych marzeń by być wśród najlepszych. Taki cel postawiłem sobie i wierzę, że pracą i konsekwencją osiągnę w piłce jeszcze więcej niż dotychczas, a moja współpraca z EA Sports jest najlepszym przykładem, że warto marzyć i wierzyć w siebie.”

„Wybór Roberta Lewandowskiego był dla nas oczywisty. Robert doskonale pasuje na ambasadora FIFY - jest młody, perspektywiczny, stawia sobie wysokie cele i osiąga sukcesy. A poza tym jest graczem, a kto jak nie gracz wie najlepiej, z jaką grą warto spędzać wolny czas.

FIFA 10 w połączeniu z entuzjazmem i energią Roberta to będzie prawdziwa mieszanka wybuchowa”  powiedział przedstawiciel Electronic Arts Polska - Tomasz Jarzębowski

W podobnym tonie obecność swojego piłkarza komentuje Dyrektor Marketingu KKS Lech Poznań Michał Lipczyński: „Bardzo cieszymy się, że wybór EA Sports padł na piłkarza Lecha Poznań i że jest nim właśnie Robert Lewandowski. Wiemy że gry z serii FIFA od lat cieszą się wielką popularnością, zatem zarówno dla naszego klubu jak i dla całej polskiej piłki jest to fantastyczna forma promocji”.

FIFA 10 pojawi się na rynku 2 października i będzie dostępna na wszystkich możliwych platformach sprzętowych: PLAYSTATION 3, Xbox 360 , PC, PlayStation 2, Wii , Nintendo DS , PSP (PlayStation Portable) i na telefonach komórkowych

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)