Robert J. Szmidt we Wrocławiu

Robert J. Szmidt we Wrocławiu

Robert J. Szmidt we Wrocławiu
Joanna Pamięta - Borkowska
23.01.2019 10:46

Można też przeczytać fragment jego najnowszej książki.

O premierze drugiego tomu "Szczurów Wrocławia" Roberta J. Szmidta pisałam  w zeszłym tygodniu. Przypomnę tylko, że to zombie apokalipsa osadzona w latach 60 we Wrocławiu, której bohaterowie zostali wyłonieni spośród osób prawdziwie istniejących. Pisarz ogłosił casting na bohatera, dzięki czemu wiele osób miało możliwość... zostać uśmierconym na kartach jego powieści. Cóż za wspaniała perspektywa!

O książce wypowiadał się też w pozytywnych słowach Graham Masterton. Zwrócił on uwagę na to, że w powieści przerażają nie tylko zombie, ale też szczegółowo odwzorowane realia życia w PRL-u. Powieść docenił też Kevin J. Anderson, według którego "Szczury Wrocławia" są epicką opowieścią o żywych i nieumarłych.

W związku z tym, że 30 stycznia, czyli data premiery, coraz bliżej, wydawnictwo Insignis zorganizowało przedpremierowe spotkanie z autorem. W najbliższą sobotę, we Wrocławiu, w Empiku Wrocław Renowa przy ul. Świdnickiej 40 będzie można porozmawiać nie tylko z pisarzem. Na miejscu będą też obecni Robert Rajszczak, twórca grafik i okładki do książki oraz Piotr T. Dudek, autor opowiadania, które znajduje się w tomie "Kraty". Więcej informacji o spotkaniu możecie znaleźć tutaj.

Książka jest już dostępna w przedsprzedaży - dostępne są dwie wersje, w twardej oraz miękkiej oprawie.

Przy okazji - jeśli nie możecie się doczekać, aż wpadnie Wam w ręce Wasz egzemplarz, pod tym linkiem znajduje się fragment powieści. Moja recenzja wciąż w przygotowaniu, ale już teraz mogę Was zapewnić, że jest na co czekać.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)