Rise of the Tomb Raider pojawi się na PC szybciej niż myślisz

Rise of the Tomb Raider pojawi się na PC szybciej niż myślisz
28.12.2015 11:02
Rise of the Tomb Raider pojawi się na PC szybciej niż myślisz
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski

Plotki się więc sprawdziły, to dobra informacja dla pecetowców. Gorzej, jeżeli gracie na PS4.

Szemrana ekskluzywność Rise of the Tomb Raider to już branżowy klasyk i przykład na to, jak korzystnie dla siebie zinterpretować niezbyt sensacyjną informację. Bo gdybyśmy od początku wiedzieli, że Rise of the Tomb Raider w drugiej połowie listopada 2015 pojawi się na Xboksach, a już w styczniu 2016 na PC, to byśmy się tak tą zapowiedzią z E3 ekscytowali? No właśnie, a według zaktualizowanej w święta stemowej karty Rise of the Tomb Raider, pecetowa wersja gry jest w tym momencie kwestią dni. Warto przypomnieć, że są to informacje uzupełniane na Steamie przez wydawcę, a nie Valve. Póki co w sklepie widnieje po prostu styczeń, Amazon jakiś czas temu "wygadał się" jednak, że gra pojawi się 29 stycznia.

Sprawdziły się przecieki o styczniowej dacie premiery na PC, śmiało można więc założyć, że sprawdzą się informacje dotyczące PS4. Ta wersja ma pojawić się ma pod koniec 2016 roku. Znając życie na start będzie to wydanie ze wszystkimi dotychczasowymi dodatkami, może nawet włącznie z zapowiedzianym niedawno DLC.

Rise of the Tomb Raider pojawi się więc na PS4 ponad pół roku po premierze swojego największego konkurenta, Uncharted 4, który tuż przed świętami zaliczył niewielki poślizg.

Paweł Olszewski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)