Riot Games i Alior Bank przygotowali specjalną kartę płatniczą dla graczy

Strona głównaRiot Games i Alior Bank przygotowali specjalną kartę płatniczą dla graczy
08.05.2020 16:41
Riot Games i Alior Bank przygotowali specjalną kartę płatniczą dla graczy
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Co powiecie na Ashe w portfelu?

bELBimYB

Przedmioty dedykowane społeczności graczy nie są niczym nadzwyczajnym i na rynku spotkać można myszki, słuchawki, klawiatury, koszulki, kubeczki i inne tego typu rzeczy. W zeszłym roku Microsoft zdecydował się nawet na wypuszczenie specjalnej serii kosmetyków, ale inne firmy z branży nie podchwyciły tego pomysłu (może to i lepiej).

327383407896318777

A co powiecie na kartę płatniczą z wizerunkiem postaci z gry? Na taki właśnie pomysł wpadł Riot Games, który wspólnie z Alior Bankiem wydał limitowaną edycję karty bankomatowej z Ashe, jedną z bohaterek szalenie popularnego League of Legends. Bajer fajny, zwłaszcza jak jest się klientem tego banku i sympatyzuje się z tytułem Riotu, jednak to nie wszystko, co przygotowała firma.

bELBimYD

Karta z Ashe bierze udział w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile (wcześniej był to Priceless Specials, jednak od października zeszłego roku zmieniono nazwę i lekko zmodyfikowano założenia inicjatywy). Aktualnie działa on tak samo, jak każdy inny tego typu program – za wykonywanie transakcji dostaje się specjalne punkty, które można wymienić na różnego rodzaju bonusy, a jedną z opcji będzie zdobycie tzw. punktów dla graczy.

327383407896515385

O wyrobienie karty z Ashe można poprosić wszystkimi kanałami obsługi klienta, a sama akcja jest częścią współpracy jaka wywiązała się pomiędzy Alior Bankiem a Ultraligą (bank został oficjalnym sponsorem Mistrzostw Polski w League of Legends).

Bartek Witoszka

Udostępnij:
bELBimZz