Riot Games blokuje kody do skórek w League of Legends

Riot Games blokuje kody do skórek w League of Legends

Riot Games blokuje kody do skórek w League of Legends
marcindmjqtx
15.07.2014 14:07, aktualizacja: 05.01.2016 15:33

Firma nie chce, aby gracze narażali swoje konta (i portfele) w kontaktach z nieuczciwymi sprzedawcami.

Championship Riven, Pax Twisted Fate - łączna wartość tych dwóch skórek to ok. 2000 zł. A to zaledwie 2 z kilkunastu rzadkich skinów dla bohaterów w League of Legends. Wiele z nich jest już niedostępna w bezpiecznych źródłach, dlatego gracze sięgali po mniej sprawdzone sposoby. I srogo za to płacili.

Riot Games zdecydował zablokować wszystkie klucze odblokowujące skórki dla postaci. Jeżeli zakupiliście kod z legalnego źródła, w dalszym ciągu możecie go użyć - w tym celu należy skontaktować się ze wsparciem gracza i przedstawić dowód zakupu (macie czas do 23 lipca, po tym terminie żadna prośba nie zostanie rozpatrzona). Użyte kody, a co za tym idzie aktywowane już skórki, nie zostaną usunięte ani zablokowane bez względu na źródło.

Firma celuje w ten sposób w scammerów, którzy oszukiwali głównie młodszych graczy, oferując niedostępne już skórki za wygórowaną cenę. Rzecz jasna klienci nigdy nie otrzymywali tego, za co płacili. Bezpieczeństwo konta w LoL-u w dalszym ciągu jest dość chwiejne, dobrze więc wiedzieć, że Riot problem widzi i zaczyna wytaczać działa. Nawet jeżeli na tę chwilę to ledwie muszkiety.

[źródło: forum]

Karol Kała

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)