Ridge Racer na PS Vita rozpędzi się tylko do 30 klatek na sekundę

Strona głównaRidge Racer na PS Vita rozpędzi się tylko do 30 klatek na sekundę
24.11.2011 10:55
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Zapewne znajdą się gracze, którzy liczyli na 60 klatek. Ujawniono również kilka innych szczegółów dotyczących nowego, przenośnego Ridge Racera.

bESvUhWt

W Japonii tytuł nie będzie sprzedawany w pełnej kwocie, co niestety odbije się na zawartości. Najprawdopodobniej w grze znajdzie się pięć samochodów i trzy trasy (Harborline 765, Highland Cliffs i Southbay Docks Southbay Docks - znane są one już poprzednich odsłon serii). Zagrać będzie w nie można w normalnym lub odwróconym trybie. Wygląda również na to, że nie różnią się one praktycznie w ogóle od torów, na których już jeździliśmy. Skąd taka decyzja?

Namco Bandai wyjaśnia, że niską ceną chce zachęcić jak największą ilość graczy do trybu Planetary League. Gracze z całego świata zostaną podzieleni na cztery drużyny (kółko, x, trójkąt i kwadrat). Co 24 godziny gra wysyłać będzie poszczególnym drużynom konkretne misje. Na koniec miesiąca serwery gry zliczą punkty drużyn i stworzą ranking. Zadziała to przez Wi-Fi, Ad-Hoc - grać będzie można również z duchami, których transfer zapewni PS Vita.

bESvUhWv

Paweł Winiarski

Udostępnij:
bESvUhWF
Komentarze (0)
bESvUhXr