Riders Republic zapowiada się mocarnie. Widzieliśmy grę w akcji

Riders Republic zapowiada się mocarnie. Widzieliśmy grę w akcji

Riders Republic
Riders Republic
12.06.2021 21:42

Ubisoft stawia na sporty ekstremalne. W Riders Republic mamy wszystko: snowboardy, rowery górskie, BMXy, a nawet paralotnie.

Ubisoft "Riders Republic" zapowiedziało jeszcze w ubiegłym roku. Gra miała zadebiutować w lutym 2021, ale jej premiera została przesunięta. Dziś Ubisoft przypomniało o "Riders Republic", które zapowiada się na szaloną gratkę dla miłośników sportów ekstremalnych.

W grze wyraźnie odbijają się echa "Steep" i obu części "The Crew". Pierwszy z tych tytułów to oczywiste nawiązanie, drugie nieco mniej. Co wyciągnął Ubisoft z dwóch odsłon rajdu po Ameryce? Wyścig, w którym zmieniamy pojazdy. W "The Crew 2" zaczynaliśmy autem, by w międzyczasie przesiąść się do samolotu lub łodzi, w "Riders Republic" wystartujemy na nartach, potem użyjemy wingsuit, by na końcu wskoczyć na rower. Zapowiada się przyjemny chaos.

  • Riders Republic
  • Riders Republic
  • Riders Republic
  • Riders Republic
  • Riders Republic
[1/5] Riders Republic

Tempo jest dzikie, a trasy tłoczne. Mowa w końcu o tytule stworzonym pod rozgrywki sieciowe. Ale w "Riders Republic" nie będziemy się wyłącznie ścigać. Na olbrzymiej mapie będziemy również zwiedzać i odkrywać charakterystyczne punkty w parkach krajobrazowych w USA. To znów ukłon w stronę "The Crew". Podobnie zresztą, jak wygląda mapy.

Nie zabraknie też trybów z wykręcaniem rekordów na wszelkiej maści rampach i poręczach. Czyli znów wracamy do "Steep". Mierzyć będziemy się w również w trybach drużynowych (6 vs 6), mass race (do 50 zawodników jednocześnie, ale tylko na konsolach nowej generacji, PS4 i Xone zostaną ograniczone do 20) czy bardziej klaszyczne próby czasowe, free for all i trick battle.

W grze pojawią się również sponsorzy, których można kojarzyć z prawdziwych wydarzeń sportowych: Red Bull, Salomon czy Rossignol.

Tempo i adrenalina to największe atuty "Riders Republic". Na pewno pomaga też praktycznie brak jakiejkolwiek konkurencji. Gier ze sportami ekstremalnymi praktycznie nie na rynku nie ma. Ubisoft stawia zatem na mocną kartę. W dodatku pięknie się prezentującą.

Premiera 2 września. "Riders Republic" trafi na pecety, PS4, PS5, Xone oraz XSX i XSS.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)