Reżyser Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zostanie Avengersem?

Reżyser Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zostanie Avengersem?
Patryk Fijałkowski

04.01.2018 12:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Deweloper opuszcza Naughty Dog i mocno sugeruje swój następny przystanek.

Shaun Escayg dołączył do Naughty Dog przy okazji The Last of Us, przy którym sprawował pieczę nad animacjami. Potem był jeszcze dodatek Left Behind i Kres złodzieja. Jego ostatnim wkładem w dorobek studia było z kolei Uncharted: Zaginione dziedzictwo - Escayg wyreżyserował przygody Chloe i Nadine.

A teraz znika. To już drugie poważne odejście ze studia w niedługim czasie, bo we wrześniu 2017 odszedł przecież Bruce Straley - reżyser zarówno The Last of Us, jak i Uncharted 4. W jego przypadku sugerowałem, że po 18 latach intensywnej pracy w studiu deweloper się po prostu wypalił i potrzebował zmiany; szczególnie że książka Jasona Schreiera z Kotaku zdradzała brutalne kulisy powstawania hitów Naughty Dog.

Możliwe że w przypadku Escayga powody były podobne. A może po prostu dostał lepszą ofertę? Portfolio dewelopera pokazuje, że zajmował się on nie tylko gamedevem - reżyserował też filmy krótkometrażowe i pracował nad animacjami w takich filmach jak "Transformers 3" czy "Scott Pillgrim kontra świat". Wiadomo zresztą, że Escayg już zaangażowany jest w nowy projekt, bo na swoim Instagramie umieścił to:

Czyżby deweloper przeszedł do Crystal Dynamics, by pracować przy ich grze o Avengersach? A może chodzi o któryś filmowy projekt z superbohaterami? Tego pewnie dowiemy się już wkrótce.

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)