Reżyser pierwszego God of War pracuje nad singlowym horrorem

Reżyser pierwszego God of War pracuje nad singlowym horrorem

Reżyser pierwszego God of War pracuje nad singlowym horrorem
Tatiana Kowalczyk
07.05.2019 12:59

Wiedźmy, pacjenci szpitala psychiatrycznego, opętanie i inne takie takie.

David Jaffe odpowiada za reżyserię pierwszego God of War z serii, a drugą część współreżyserował z Corym Barlogiem, który za sterami najnowszego GOW-a zasiadł sam. Mimo tego, że zapisał się w branży sukcesem świetnej serii Twisted Metal, jego ostatni projekt – tytuł na wyłączność na PS4, Drawn to Death – nie spotkał się z wielkim entuzjazmem i zebrał sporo mieszanych recenzji. Kolejny, nieujawniony projekt studia Jaffe’a został anulowany w 2018 roku, a The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency - zamknięte.

Jaffe się jednak nie poddaje; ujawnił na Twitterze, że pracuje teraz nad nową grą:

Ujawnił też, że nie pokazał go jeszcze absolutnie nikomu, i również z tego powodu nie ma jeszcze żadnych funduszy na ruszenie z tematem.

Sam Jaffe zdaje się uważać, że to pomysł na grę, który można albo pokochać, albo znienawidzić, ale ciężko mu przewidzieć reakcje ludzi, co, jak sam przyznaje, jest dla niego „niesamowicie stresujące i przerażające”. Póki co konkretów zbyt wiele nie mamy, ale pewnym strzępkiem informacji może być opublikowany na początku kwietnia Tweet z fragmentem konspektu:

Można dopatrzeć się w nim takich haseł jak opętanie, martwe kobiety i wiedźmy, więc tak, z pewnością wygląda to na horror. Deweloper przyznaje, że często towarzyszy mu walka z prokrastynacją (och, jak ja to dobrze znam…), więc życzmy powodzenia w jej zwalczaniu, żeby kolejne wieści – oby bardziej szczegółowe – przyszły do nas raczej wcześniej niż później.

Tatiana Kowalczyk

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)