Reżyser Jurassic World stworzy Star Wars: Episode IX

Reżyser Jurassic World stworzy Star Wars: Episode IX

Reżyser Jurassic World stworzy Star Wars: Episode IX
marcindmjqtx
16.08.2015 12:30, aktualizacja: 05.01.2016 14:56

Jasna strono Mocy, miej nas w opiece.

Dziewiątą część Gwiezdnych Wojen wyreżyseruje Colin Trevorrow - człowiek odpowiedzialny za Jurassic World i Na własne ryzyko.

O samym filmie nie wiadomo za wiele. Ciemna kurtyna tajemnicy przykrywa wszystko oprócz daty premiery, która planowana jest na rok 2019 (prawdopodobnie okres świąteczny). Lucasfilm jest podekscytowane ujawnieniem kolejnego reżysera i ustami swojego prezydenta przemawia:

Colin jest kimś, z kim współpracą byłem zainteresowany od chwili, w której zobaczyłem Na własne ryzyko. Moc tego filmu w połączeniu z ogromnym sukcesem Jurassic World przemawiają za wielkością jego talentu, jako opowiadacza historii i filmowca. Jesteśmy podekscytowani, że talent pokroju Colina dołączył do naszej rodziny i wkroczy w świat Gwiezdnych Wojen.

To nie jest praca czy zadanie do wykonania. To jest siedzenie przy ognisku, będąc otoczonym wspaniałymi baśniarzami, filmowcami, artystami i rzemieślnikami. Musimy opowiedzieć historię dla młodszego pokolenia, ponieważ oni również zasłużyli na to, co mieliśmy my - wyobrażenia, które mogą nazwać swoimi. Zamierzamy osiągnąć to dzięki czemuś, co George Lucas dał każdemu z nas: bezgraniczną kreatywnością, czystą inwencją i nadzieją. Tegoroczna premiera „Przebudzenia Mocy” od J.J. Abramsa zapoczątkuje nową trylogię. Część VIII wyreżyseruje Rian Johnson.

[Źródło: Gamespot]

Oskar Śniegowski

326918491041523991
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)