Remember Me 2 gotowe do produkcji. Teraz wszystko zależy od Capcomu

Remember Me 2 gotowe do produkcji. Teraz wszystko zależy od Capcomu

Remember Me 2 gotowe do produkcji. Teraz wszystko zależy od Capcomu
marcindmjqtx
10.03.2015 13:29, aktualizacja: 05.01.2016 15:11

Remember Me zostało przyjęte przez recenzentów i graczy dość dobrze (ma około 70 punktów w serwisie Metacritic). Narzekano co prawda na liniowość i momentami niedopracowane elementy zręcznościowe, ale bardzo chwalono fabułę i klimat. Biorąc pod uwagę, że był to debiut studia Dontnod, było więcej niż nieźle. A co z drugą częścią?

"Byłbym absolutnie zachwycony, mogąc pracować nad sequelem. Doskonale wiemy, jak powinno wyglądać Rememeber Me 2. Główny wątek historii jest już napisany, wiemy, co chcielibyśmy dodać, a co naprawić. Ta gra jest gotowa, by wejść w fazę produkcji, ale wszystko teraz zależy od decyzji Capcomu"-  to słowa głównego reżysera gry, Jean-Maxime Morisa.

Moris dodaje również kilka zdań na temat najnowszego dzieła Dontnod, Life is Strange: "Mam nadzieję, że będziemy mogli pracować nad tą produkcją dłużej, niż przez przewidziane pięć epizodów. Wymaga to wypróbowania wielu rzeczy i zebrania tego, co już wiemy. Ale chcielibyśmy zająć się drugim sezonem. Oczywiście zarówno my, jak i nasz wydawca, Square Enix, musimy się przekonać, jak gra poradzi sobie na rynku. Ale powoli zaczynamy w Dontnod  bardzo wstępne prace nad kontynuacją."

Wygląda na to, że dalsze losy Remember Me i Life Is Strange uzależnione są obecnie od decyzji wydawniczych gigantów z Japonii. Miejmy nadzieję, że francuskie studio dostanie kolejną szansę, by zaserwować graczom udaną fabułę połączoną ze zdecydowanie lepszą rozgrywką i nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei.

[Źródło: Siliconera]

Mateusz Wacyra

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)