Remaster Skyrima i Dead Rising 4 przewodzą kolejnej porcji plotek z Los Angeles

Remaster Skyrima i Dead Rising 4 przewodzą kolejnej porcji plotek z Los Angeles
Maciej Kowalik

07.06.2016 15:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Założyłbym się, że to nie ostatnia fala spekulacji, co zostanie zapowiedziane na konferencjach, ale nikt nie chce przyjąć takiego zakładu.

Ostatni tydzień przed E3 to zawsze czas plotek, ploteczek, przecieków i innych synonimów sytuacji, w której ktoś nie umie trzymać buzi na kłódkę. Takie "rozszczelnienie" imprezy sprawia potem, że konferencje ogląda się - przynajmniej w moim wypadku - dużo gorzej. Zamiast zgadywanki, mamy odhaczanie wszystkich tytułów, które zdążyły wyciec już wcześniej.

Jak chociażby Dead Rising 4, które w formie obrazków wyciekło do sieci i zostało potwierdzone przez Jasona Schreiera z Kotaku.

Obraz
Obraz

Ekim z neoGAF-a uzupełnił wszystko o informację, że czwórka ma być... remakiem pierwszej odsłony. Z akcją rozgrywającą się w święta, możliwością odwiedzenia nie tylko znanego centrum handlowego, ale i jego okolic oraz z coopem dla 4 graczy.

Jeśli wierzyć przeciekom będzie to tytuł na wyłączność dla Windowsa 10 (Xbox One oraz PC), choć jakiś rodzaj czasowości tej umowy nie jest ponoć wykluczony. Dead Rising 3 było tytułem startowym Xboksa One i zebrało dobre recenzje. Może Xbox Slim dostanie na swoją premierę czwórkę. Która tak naprawdę będzie drugą jedynką...

A co pokaże Bethesda?

Od dłuższego czasu plotkowano o powrocie tematu Pray 2, nad którym miałoby pracować studio Arkane. Przecieki, które pojawiają się w rozmaitych miejscach internetu, zdają się potwierdzać źródła Eurogamera. A to oznacza, że oprócz Prey 2 powinniśmy zobaczyć również powrót Dragonborna.

Obraz

Nie w sequelu The Elder Scrolls: Skyrim, ale w jego remasterze na PS4 i Xboksa One. Tym razem nie tylko z typowymi ulepszeniami oprawy, ale też ze wsparciem modów, które Bethesda powoli wprowadza na konsole w Fallout 4.

Na konferencji wydawcy ma się pojawić również Wolfenstein 2, o którym świat dowiedział się już z ust Alicji Bachledy-Curuś. Aktorka, wcielająca się w pierwszej grze w rolę pielęgniarki zdradziła we wrześniu zeszłego roku, że prace nad sequelem potrwają jeszcze 2 lata.

Ostatnim tytułem, który pojawia się w plotkach jest sequel The Evil Within. Prawie dokładnie rok temu studio Tango Gameworks rozpoczęło nabór na rozmaite pozycje, pod kątem nowego projektu. Może faktycznie w poniedziałek Shinji Mikami pojawi się na scenie. Choć 3 lata temu sam zwierzał się Eurogamerowi, że w przypadku horrorów sequele bywają problematyczne.

No, ale to było jeszcze przed premierą The Evil Within. W dodatku słowa te wypowiadał człowiek mający na koncie blisko 10 odsłon serii Resident Evil. Chociaż szczerze mówiąc z tych wszystkich plotek, akurat sequel The Evil Within kręci mnie najmniej. Może coś nowego?

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)