Remaster Mass Effect po raz dziesiąty...

Remaster Mass Effect po raz dziesiąty...

Remaster Mass Effect po raz dziesiąty...
14.10.2020 17:42

Sprzedane? Jeszcze nie? Naprawdę mogliby to już oficjalnie ogłosić. I niedługo będą mieli świetną okazję!

O remasterze trylogii Mass Effect mówi się od dobrych paru miesięcy. A Electronic Arts ciągle nie chce go oficjalnie zapowiedzieć. Mamy tu sytuację trochę podobną do tej, jaka przez długi czas miała miejsce z Xboksem Series S. Czy również EA czeka na wyciek tak wiarygodny, że nie będzie już w stanie dłużej tego ukrywać?

Zobaczymy. Tym razem Mass Effect Legendary Edition pojawiło sie, jak donosi Gematsu, na stronach południowokoreańskiej agencji, zajmującej się przyznawaniem ograniczeń wiekowych dla gier. To kolejny argument za tym, że ta wersja jak najbardziej istnieje - pozostaje tylko jej oficjalna zapowiedź.

Mass Effect 2 Launch Trailer

Jeżeli EA wciąż zwleka z oficjalnym zapowiedzeniem remastera trylogii Mass Effect, to bardzo niedługo będzie miało świetną okazję, by skończyć tę szopkę. 7 listopada będzie miał miejsce tzw. "dzień N7", traydycjnie przeznaczony na "wydarzenia" związane z serią.

Według ostatnich plotek wydawca planował wypuszczenie tego wydania do sprzedaży w tym roku, ostatecznie jednak zostało ono przesunięte na pierwszy kwartał 2021.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)