Remake Final Fantasy VII jednak możliwy?

Marcin Dąbrowski

16.02.2010 16:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kwesta remake’u Final Fantasy VII to temat rozpalający wyobraźnię wszystkich fanów serii od czasu pokazania technicznego dema tej gry, podczas wczesnych prezentacji możliwości konsoli PlayStation 3. Oliwy do ognia dolał producent Final Fantasy XIII, Yoshinori Kitase, który w niedawnym wywiadzie dla serwisu Game Trailers stwierdził, że jest zainteresowany zobaczeniem remake’u.

Jestem naprawdę zainteresowany ujrzeniem kompletnej formy Final Fantasy VII, ukazanej w realistyczny sposób, z prawdziwymi głosami oraz bardziej wyrazistymi emocjami”, powiedział Kitase.

Dodał też, że jest nie tylko zainteresowany ujrzeniem takiego remake’u, ale też jego zrobieniem, gdyż byłoby to świetne doświadczenie. „Nie jestem zmęczony odpowiadaniem na pytania na ten temat, więc będę kontynuował wypowiadanie moich przemyśleń, tak długo, jak ludzie pytają”, zapewnił.

Jak donosiły wcześniejsze informacje pozostali członkowie ekipy odpowiedzialni ze serię Final Fantasy nie są zbyt zainteresowani stworzeniem remake’u twierdząc, że byłoby to zbyt trudne i zajęłoby zbyt wiele czasu.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)