Remake Dead Space z datą premiery. Trochę jeszcze poczekamy

Remake Dead Space z datą premiery. Trochę jeszcze poczekamy

Dead Space
Dead Space
12.03.2022 10:26, aktualizacja: 13.03.2022 13:27

Studio Motive ogłosiło, że na zbudowaną od podstaw, next-genową wersję horrorowego hitu poczekamy jeszcze około roku. Aktualna data premiery to "początek 2023".

Informacja o dacie premiery została podana podczas transmisji, która odbyła się w piątek, 11 marca, w godzinach wieczornych naszego czasu. Choć była ona poświęcona w całości tematowi dźwięku i usprawnień, jakie w tym zakresie zostaną wprowadzone przez nową wersję gry, twórcy znaleźli również chwilę na odniesienie się do daty debiutu.

Z wypowiedzi twórców dowiedzieliśmy się również, że gra znajduje się obecnie w stadium pre-alpha. W ciągu najbliższych kilku tygodniu ma zostać sfinalizowana cała zawartość, a tytuł będzie możliwy do przejścia od początku do końca. Później pozostaną już tylko (lub aż) poprawki błędów, kolejne usprawnienia i modyfikacje rozgrywki. 

Chcemy upewnić się, że jesteśmy w miejscu, w którym będziemy w stanie spełnić oczekiwania fanów. To jest najważniejsze. Więc w tej chwili stawiamy na początek przyszłego roku. Mamy już w planach konkretną datę. Chcemy się upewnić, że wszystko będzie zmierzać we właściwym kierunku.

Powiedzieli twórcy.

Remake Dead Space zapowiedziano po raz pierwszy w licu 2021. Ma to być całkowicie nowa wersja hitu z 2008 roku, stworzona od podstaw z myślą o konsolach nowej generacji i PC. Motive obiecuje usprawnioną fabułę, postacie, mechanizmy rozgrywki i więcej.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie