Reggie mówi, dlaczego Wii HD nie będzie, zaś Pachter mówi, dlaczego będzie

Reggie mówi, dlaczego Wii HD nie będzie, zaś Pachter mówi, dlaczego będzie
marcindmjqtx

18.11.2009 19:34, aktual.: 14.01.2016 15:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy niedawno Reggie, szef amerykańskiego Nintendo, stwierdził, że nie będzie Wii HD od razu naszła mnie myśl, że konsola jest pewnie w przygotowaniu, ale nie taka będzie jej nazwa. Teraz Stephen Totilo porozmawiał z Reggiem na ten temat i jeśli potraktować jego słowa bardzo naokoło, to w pewien sposób potwierdza on powyższą tezę.

Reggie najpierw powiedział, że logika Totilo czy Pachtera, czyli rzekomo wielka okazja pod postacią dodania do Wii opcji HD jest błędna. Dlaczego?

My w Nintendo pracujemy tak, że jeśli przechodzimy do następnej generacji, to dlatego, że są jakieś fundamentalne sprawy, których [obecna] konsola nie potrafi. To oznacza, że po prostu dodanie HD nie będzie dla nas następnym krokiem. Dodamy więcej. Będzie jeszcze więcej dodatkowych możliwości. Będzie więcej nowych elementów i zważywszy na to, mowa tutaj o dalszej przyszłości.  Czyli tak, krótko mówiąc nowe Wii pewnie wkrótce będzie, ale poza opcją HD dodadzą coś nowego, np. nowy kontroler. Kwestia "dalszej przyszłości" jest oczywiście bardzo względna, gdyż Reggie może być krótkodystansowcem i np. przyszłoroczne E3 może być dla niego odległe. Dobra, to posłuchajmy zatem Pachtera, co mu fusy powiedziały na ten temat?

Osobiście nie mam wiedzy na temat Wii HD i jestem pewien, że nie ma jej także Reggie. Mimo to, jestem pewien, że jest przynajmniej jedna osoba, która wierzy, że Wii HD nadchodzi. To jest bardzo sensowne z punktu widzenia Nintendo, że usprawniają swój sprzęt kiedy mogą (spójrz na DS, DSi i DSi XL na przykład) i myślę, że logicznie następnym krokiem będzie dodanie HD. Powiedzmy, że jestem pewien, że Nintendo wypuści nowy zestaw Wii w przyszłym roku i nazwą go Wii Plus. Strzelam, że w nowy zestaw będzie posiadał funkcję HD. Pachter stawia jednak na jakoś usprawnione zwykłe Wii z niewielką zmianą pod postacią HD. Odtwarzacz Blu-ray? Słyszałem już głupsze pomysły. A i Wii Plus brzmi jakoś tak nintendowo.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)