Red Dead Redemption, Max Payne 3 i GTA IV ucierpią na zamknięciu GameSpy

Red Dead Redemption, Max Payne 3 i GTA IV ucierpią na zamknięciu GameSpy

Red Dead Redemption, Max Payne 3 i GTA IV ucierpią na zamknięciu GameSpy
marcindmjqtx
30.04.2014 14:19, aktualizacja: 05.01.2016 15:38

Z częścią funkcji sieciowych trzeba będzie się pożegnać, aczkolwiek jedynie w przypadku kilku starszych gier multiplayerowe zabawy przestaną być możliwe.

Niczego nie muszą obawiać się posiadacze GTA V - oni 1 czerwca nie odczują żadnej zmiany. Ale już z GTA IV na wszystkich platformach znikną statystyki oraz tablice wyników publikowane w ramach Social Club. Wersja na PS3 utraci też wbudowane w grę tablice wyników multiplayera. To samo dotyczy Red Dead Redemption, aczkolwiek tu znikną także elementy Social Club wbudowane w grę. Max Payne 3 straci tryby sieciowe na Makach, oprócz tego nic się nie zmieni. Z GTA Chinatown Wars na DS i PSP zniknie wszystko, co miało związek z Social Club. Z mutliplayerem pożegnają się posiadacze Midnight Club Los Angeles na PS3 oraz Midnight Club 3: Dub Edition na wszystkich platformach. Kilka innych gier straci jeszcze mniej ważne funkcje.

Rockstar zamierza na bieżąco aktualizować listę gier dotkniętych sytuacją. Jej najświeższą wersję znajdziecie tu. Serwery GameSpy zostaną wyłączone 31 maja.

[źródło: Rockstar]

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)