Red Dead Redemption 2? Nowy projekt Kena Levine? Take-Two zapowiada wielki rok

Red Dead Redemption 2? Nowy projekt Kena Levine? Take-Two zapowiada wielki rok

Red Dead Redemption 2? Nowy projekt Kena Levine? Take-Two zapowiada wielki rok
25.02.2016 18:55, aktualizacja: 03.03.2016 13:06

Strauss Zelnick, prezes Take-Two, w wywiadzie udzielonym serwisowi MCV przyznał, że miniony rok nie był dla jego firmy najlepszy. Zapowiedział jednak, że 2016 będzie zupełnie odmienny. I choć nie podał szczegółów, to E3 zapowiada się bardzo ciekawe.

Zelnick odnosił się w tym miejscu do słabego dla Take-Two, jak sam przyznaje, okresu świątecznego 2015 roku. Jego firma nie mogła się pochwalić żadnym dużym, nowym tytułem, a satysfakcjonujące wyniki finansowe udało się jej uzyskać dzięki wydaniu GTA V na PC i konsole nowej generacji oraz bardzo dużym przychodom z GTA Online.

Grand Theft Auto Online: Be My Valentine

Zelnick nie chce jednak, by jego firma bazowała tylko na swoich wcześniejszych sukcesach. Take-Two próbuje zaangażować się w temat e-sportu, choć - jak przyznaje - dotychczas sukces finansowy na tej arenie udało się uzyskać jedynie League of Legends. Dlatego też, zamiast tworzyć od razu oddział e-sportu i inwestować duże pieniądze, Take-Two chce najpierw wybadać teren. W tym celu organizuje turniej NBA 2K16 z nagrodą główną w wysokości 250 tysięcy dolarów.

A co mogłoby bardziej zachwycić odbiorców niż nowa gra Rockstara (Red Dead Redemption 2?) albo zapowiedź jakiejś innowacyjnej produkcji Kena Levine? W tym temacie Zelnick jest oczywiście bardzo ostrożny, ale zaznacza, że mamy na co czekać. Wszystko wyjaśnić ma się na tegorocznych targach E3.

Pozostaje więc czekać i trzymać kciuki. Faktycznie bardzo przydałoby się coś nowego od Rockstara...

[Źródło: MCV]

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)