Red Dead Redemption 2 na PC w przyszłym roku?

Strona głównaRed Dead Redemption 2 na PC w przyszłym roku?
20.10.2018 09:55
Red Dead Redemption 2 na PC w przyszłym roku?

Tako rzecze Media Markt.

Z jednej strony - źródłem tego rodzaju plotek często są zwyczajne błędy albo równie zwyczajne "przygotowywanie się na każdą okazję". Z drugiej - każda cegiełka do ściany nadziei (uhm) pecetowców w cenie, prawda?

Tak że - jak zauważyła holenderska strona TechTastic, na szwedzkiej stronie internetowej sieci Media Markt pojawiła się karta produktu dla Red Dead Redemption 2. Data wydania - 2019 roku.

325484655468165084

Wspominamy o tym również dlatego, że sygnałów wskazujących na ostateczne wydanie Red Dead Redemption 2 na PC jest więcej i są coraz głośniejsze. Wystarczy chociażby wspomnieć profil na LinkedInie jednego z pracowników Rockstara, na którym w czerwcu pojawiła się informacja, że pracował on nad wersją gry na PC.

Właściwie jedynym argumentem przeciwko wydaje się być to, że pierwsze Red Dead Redemption nigdy nie wyszło poza konsole (podobnie zresztą jak jego pierwowzór, Red Dead Revolver, jeżeli ktoś jeszcze o nim pamięta). Ale biorąc pod uwagę jak szczątkowo powiązane są obie gry, nie powinno to stanowić problemu.

Na pojawieniu się gry na PC może szczególnie zależeć jej wydawcy - firmie Take-Two. Zarabia ona krocie na trybie online GTA V, dużą część z tego - na PC. Jako że wersję online dostanie również RDR2, trudno się spodziewać, by wydawca zrezygnował z tak łakomego kąska.

Dominik Gąska

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)