Recenzje The Surge pokazują, że Deck 13 czegoś się nauczyło

Recenzje The Surge pokazują, że Deck 13 czegoś się nauczyło

Recenzje The Surge pokazują, że Deck 13 czegoś się nauczyło
Maciej Kowalik
16.05.2017 14:42

Do trzech razy sztuka?

O wzięciu serc recenzentów szturmem nie ma oczywiście mowy. Sam w dzisiejszej recenzji pisałem, że The Surge to gra, w której developer odpowiednio wymierzył siły na zamiary. I wyzwanie, którzy fani gatunku docenią. Docenili też niektórzy recenzenci.

7/10 dają chociażby GameInformer i USGamer. Andrew Reiner recenzujący grę w pierwszym z serwisów obniża ocenę głównie ze względu na deja vu związane z powracającymi przeciwnikami i otoczeniem. W drugiej z recenzji czytamy:

Ósemkę zgarnęła w wielu miejscach. Między innymi u Phila Kollara na Polygonie, który docenił, że niemieckiej ekipie udało się wyjść z cienia klona Dark Souls. Zastanawia się nawet czy The Surge nie jest przypadkiem największą niespodzianką roku. IGN w recenzji zakończonej notą 7,9/10 również docenia powiew świeżości idący w parze z mechaniką skupiania ataków na konkretnej kończynie i analizie znalezisk:

Nie obraziłby się natomiast za ciekawszą lub lepiej przedstawioną fabułę i tempo rozgrywki.

The Surge - Zwiastun premierowy [Napisy PL]

Dolne spektrum not reprezentują Push Square (5/10) i DigitalTimes (2/5). Pierwszy z recenzentów w krótkim tekście zauważa, że gra nie tłumaczy zbyt dobrze, czego chce od gracza m.in. w starciach z bossami, ale nie tylko.

Powtarzają się też wcześniej wspomniane zarzuty dotyczące lokacji, powtarzających się korytarzy i fabułki będącej pretekstem do odwiedzenia kolejnego fragmentu kompleksu. Drugiego z recenzentów dodatkowo boli brak elementu sieciowego, który sprawia, że znajdą się gracze, którzy zwyczajnie odbiją się od poziomu trudności w jakimś miejscu.

Macie ochotę na jeszcze kilka recenzji? Częstujcie się:

Maciej Kowalik

[poll id="22"]

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)