Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Realm Royale we wczesnym dostępie. Ponieważ battle royale nigdy za dużo

Strona głównaRealm Royale we wczesnym dostępie. Ponieważ battle royale nigdy za dużo
06.06.2018 16:05
Realm Royale we wczesnym dostępie. Ponieważ battle royale nigdy za dużo
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska
bDIcXcWK

Twórcy Paladins też chcą.

bDIcXcWd

Studio Hi-Rez jakiś czas temu prowadziła intensywne prace nad grą w trybie battle royale w settingu Paladins. Okazało się jednak, że mechanika ta nie do końca współgra z oryginalną grą, dlatego postanowiono zrobić całkowicie nową grę pt. Realm Royale. Testy ruszyły miesiąc temu, zaś wczoraj tytuł pojawił się na Steamie we wczesnym dostępie, całkowicie za darmo.

Należy jednak pamiętać, że jest to wciąż gra w wersji alfa, więc może być, a raczej, na pewno ma problemy z balansem, pełna jest bugów, glitchów i innych śmiesznych słów. Twórcy liczą na pełne wsparcie graczy w procesie usprawniania gry.

Założenia to klasyka tego gatunku, ale z kilkoma ciekawymi dodatkami: gracz wybiera jedną z pięciu klas bohaterów, ląduje na mapie i robi wszystko, by utrzymać się przy życiu. Uczestnicy jednoczą się w czteroosobowe grupy i gra trwa tak długo, aż jakiś skład pozostanie jako jedyny na mapie. Co więcej, muszą przetrwać wszyscy w grupie, co może być źródłem wielu serdecznych kłótni w duchu przyjaźni i współpracy, oczywiście.

bDIcXcWf

Pięć wspomnianych klas to: wojownik, saper, myśliwy, mag i zabójca. W celu szybszego dotarcia do danego miejsca na mapie gracze dostaną konie. Ciekawostką są również obecne na mapie kuźnie, w których będzie możliwość wykuwania legendarnej broni.

Realm Royale - Building a New Realm

bDIcXcXb