RE5: Zestaw z czerwonym Xboksem, 4 miliony pobrań dema i restart serii

RE5: Zestaw z czerwonym Xboksem, 4 miliony pobrań dema i restart serii
marcindmjqtx

24.02.2009 08:09, aktual.: 15.01.2016 14:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzisiejszego poranka mamy dla Was również garść informacji dotyczących Resident Evil 5. Zacznijmy może od potwierdzenia się plotki o zestawie z czerwonym Xboksem 360. Skąd o tym wiemy? Cóż, w interfejsie głównym pokazała się odpowiednia reklama. Zresztą - na dowód zdjęcie powyżej. W jego skład będzie wchodzić, rzecz jasna, czerwona konsola Elite, czerwony bezprzewodowy pad, gra, przewodowy headset, ekskluzywny temat z gry i Super Street Fighter 2 Turbo HD Remix. Ponieważ informacje możemy znaleźć jak na razie jedynie na amerykańskim Xbox LIVE, w związku z czym nie znamy daty ani ceny pojawienia się tej wersji konsoli w Polsce. Zapytaliśmy się naszego oddziału o to i czekamy na odpowiedź. Nie zmienia to jednak faktu, że moim zdaniem, konsola wygląda brzydko. Serio, nie dałoby się zrobić półprzezroczystych obudów, jak to miało przy poprzednim Xboksie?

Z dalszych informacji - Capcom poinformował w rozmowie z MTV Multiplayer Blog, że demo gry pobrano już w sumie 4 miliony razy. Zapewne pamiętacie, że jeszcze na początku miesiąca podawano liczbę 1,8 miliona pobrań. Teraz doliczono do tego PSN i cóż, trochę czasu minęło. Mimo to i tak wynik jest imponujący. Mnie ciekawi tylko, czy zagranie w trybie kooperacji via LIVE (nie planuję, jak na razie, w ogóle grać samotnie w ten tytuł) da mi tyle satysfakcji co na podzielonym ekranie.

Na sam koniec informacje z 1UP. Jak pisze James Mielke:

[...] Resident Evil 5 ma praktycznie zagwarantowane, że będzie ostatni w swoim rodzaju, o czym zapewnia nas jego producent Jun Takeuchi, mówiąc, że restart serii wydarzy się niechybnie wraz z Resident Evil 6.  Jej, czyli będzie można chodzić i strzelać?

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)