Razer szykuje przedziwny gadżet dla graczy. Nałożysz go na kciuki

Razer szykuje przedziwny gadżet dla graczy. Nałożysz go na kciuki

Razer Gaming Finger Sleeve
Razer Gaming Finger Sleeve
16.09.2021 14:49

Czego to Razer nie wymyśli. Widzieliśmy już świecące maseczki, słomkę wielokrotnego użytku, przyszedł czas na… nakładki na kciuki?

W sumie do końca nie wiemy, jak to nazwać: naparstki, rękawiczki czy faktycznie po prostu nakładki? Jedno jest pewne, gadżet skierowany jest przede wszystkim do graczy mobilnych.

Rzecz nazywa się Razer Gaming Finger Sleeve, kosztuje niespełna 10 dolarów (czyli ok. 40 zł) i został stworzony z gładkiego, oddychającego materiału, który ma sprawić, że palce nie będą się pocić, co z kolei ma przełożyć się na lepsze wyniki w grach mobilnych.

  • Razer Gaming Finger Sleeve
  • Razer Gaming Finger Sleeve
  • Razer Gaming Finger Sleeve
[1/3] Razer Gaming Finger Sleeve

Producent zapewnia, że gadżet można prać ręcznie, a jeśli ochrona kciuków to dla kogoś za mało, można ich używać na wszystkich palcach. Razer Gaming Finger Sleeve mają bowiem uniwersalny rozmiar.

Producentowi nie sposób odmówić pomysłowości i oryginalności. Bardzo jesteśmy ciekawi, jak ten gadżet przyjmie się na rynku. Zainteresowanie jest na pewno spore. Obecnie na oficjalnej stronie widnieje bowiem informacja, że nakład Razer Gaming Finger Sleeve został wyprzedany.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)