Rayman Legends nie tylko na Wii U, ale później? Niektórych nieźle to wkurzyło

Rayman Legends nie tylko na Wii U, ale później? Niektórych nieźle to wkurzyło
marcindmjqtx

08.02.2013 12:19, aktual.: 05.01.2016 16:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rayman Legends nie będzie już tytułem dostępnym wyłącznie na konsoli Wii U. To dobra wiadomość, prawda? Cóż, okazuje się, że nie dla wszystkich.

O tej nowince pisaliśmy wczoraj, w mocno optymistycznym duchu. W skrócie mówiąc, Rayman Legends pierwotnie miało ukazać się tylko na Wii U, ale trafi także na PS3 i 360. Jednocześnie premiera wszystkich wersji została przesunięta na wrzesień. Cieszyliśmy się, bo w ten sposób gra może trafić do większej liczby osób.

Okazuje się jednak, że nie dla wszystkich to dobra wiadomość. W sieci pojawił się filmik pokazujący wątek na Miiverse (serwis społecznościowy Nintendo) dotyczący Raymana. To 17 minut komentarzy wkurzonych fanów, którzy mieli dostać grę w lutym, a teraz muszą czekać do września. W sumie nie ma co się im dziwić.

Nie tylko fani są jednak z tego powodu wkurzeni. Na hiszpańskim forum EOL pojawił się wpis użytkownika Zeta69, który podaje się za jednego z byłych twórców Rayman Legends (odszedł z pracy pod koniec stycznia). Jego zdaniem cała sytuacja to wynik decyzji "ludzi w krawatach". Oto jego punkt widzenia:

Jeśli wy jesteście w***wieni, wyobraźcie sobie, jak my się czujemy. (...) wyrabialiśmy nadgodziny w pracy nad grą praktycznie od maja, przygotowując E3, a potem praktycznie demo co miesiąc (Gamescom, prezentacja Wii U, sklepy, eShop itd...), w tym samym czasie próbując skończyć samą grę. Zaliczyliśmy pierwsze opóźnienie, bo było oczywiste, że nie wyrobimy się na czas, ale daliśmy z siebie wszystko, by zdążyć na luty. Jak myślicie, jakie były nasze wyrazy twarzy, kiedy tydzień przed skończeniem gry dowiedzieliśmy się, że nie zostanie wydana? Nie mogliśmy w to uwierzyć. "To oznacza, że spędziliśmy sześć miesięcy prawie w ogóle nie widząc się z naszymi żonami, dziećmi i przyjaciółmi - zupełnie na nic (...). Uwierzcie, to była cholernie ciężka do przełknięcia wiadomość", dodaje Zeta69.

Jednocześnie twórca Rayman Legends podkreślił, że gra jest jego zdaniem świetna i poprosił wkurzonych fanów, by nie odwracali się od niej tylko dlatego, że "jacyś ludzie w krawatach podjęli złą decyzję".

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)