Rayman Legends na Vicie jednak wybrakowany?

Rayman Legends na Vicie jednak wybrakowany?03.09.2013 15:04
Rayman Legends na Vicie jednak wybrakowany?
marcindmjqtx

Przenośna wersja gry miała zawierać to samo, co wydania stacjonarne, a nawet więcej. Tymczasem okazuje się, że brakuje w niej blisko 30 planszy.

Przypomnijmy, że europejska premiera Rayman Legend na PS Vita została opóźniona o dwa tygodnie. Do amerykańskich sklepów gra trafiła już wczoraj i okazało się, że brakuje w niej 28 poziomów. Mowa o trudniejszych wersjach zwykłych plansz, które odblokowują się stopniowo w trakcie przechodzenia przygody. W stacjonarnych wersjach gra informuje, że wrogowie najechali daną lokację i Rayman z kolegami muszą ją odbić z ich łap, radząc sobie z trudniejszymi przeciwnikami i limitem czasu.

Na Vicie tych wyzwań brakuje, w związku z tym do zdobycia w całej grze jest nie 700 Małaków a 615. A przecież Ubisoft zapowiadając grę obiecywał:

W Rayman Legend na Vicie znajdziecie całą zawartość oryginalnego Rayman Legends oraz dodatkowo 5 ekskluzywnych map z grywalnym Murphym. Dodatkowe mapy faktycznie są, ale o przeniesieniu na Vitę całej zawartości wersji PC/PS3/360 mowy nie ma. Poprosiliśmy o komentarz i wyjaśnienie sprawy polski oddział Ubisoftu. Polska premiera tej wersji zaplanowana jest na 13 września.

źródło: neoGAF via Eurogamer

Maciej Kowalik

326956117219895575
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)