Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rare ogłosiło, kiedy zagramy w kolejne DLC do Sea of Thieves

Strona głównaRare ogłosiło, kiedy zagramy w kolejne DLC do Sea of Thieves
23.08.2018 18:34
Rare ogłosiło, kiedy zagramy w kolejne DLC do Sea of Thieves
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDHHESye

Forsaken Shores trafi do gry już w przyszłym miesiącu.

bDHHESxx

Bartek skacze pod sufit z radości, bo Rare, twórcy ocenionego u nas na stronie całkiem pozytywnie Sea of Thieves, nie ustają w ciągłym ulepszaniu tej pirackiej produkcji. Informacje o Forsaken Shores, czyli najnowszym roszerzeniu, ukazały się przy okazji lekko będącego w cieniu gamescomu Inside Xbos. Przypomnijmy, że jest to specjalne show Microsoftu, w którym prezentują nowości ze swoich gier.

Official Sea of Thieves Developer Update: August 22nd 2018

Rozszerzenie trafi do gry już 19 września i przyniesie przede wszystkim nową lokację. Całość będzie oczywiście w pełni darmowa. Samo Devils Roar (jak nazywa się nowy obszar) zgodnie z nazwą będzie mieć w sobie coś z piekła. Skały, eksplodujące gejzery, wrząca woda. By łatwiej nam było się poruszać, twórcy wprowadzą też łódź wiosłową.

bDHHESxz

Rozszerzenie uzupełni wreszcie nowy rodzaj misji polegających na przewożeniu ładunku. Wykonujący je gracze zostaną oczywiście nagrodzeniu kosmetycznymi przedmiotami. Rare dalej zamierza więc pracować nad rozwojem gry i widać ma dla kogo. Ostatnio pochwalili się, że gra trafiła do 5 milionów graczy. I choć niektórzy (jak np. ja) ostatni raz odpalili ją 2 tygodnie po premierze, tak nie wygląda na to, by łajba zamierzała iść na dno.

Krzysztof Kempski

bDHHESyv