Rare nie porzuca Sea of Thieves

Rare nie porzuca Sea of Thieves

Rare nie porzuca Sea of Thieves
02.07.2018 19:39, aktualizacja: 03.07.2018 10:46

Ale czy grę da się jeszcze uratować?

Mike Chapman, dyrektor odpowiedzialny za design Sea of Thieves, udzielił wywiadu serwisowi Gamespot. Zapewnił w nim, że twórcy gry robią wszystko, by była ona coraz lepsza i spełniała oczekiwania graczy.

Przede wszystkim więc Rare nieustannie pracuje nad dodatkową zawartością do Sea of Thieves. Jeden darmowy dodatek już się ukazał w marcu, a jeszcze w roku do graczy trafią dwa kolejne DLC. Będą to Cursed Sails (w tym miesiącu) i Forsaken Shores (we wrześniu).

325515361128886898

Rare stara się we wprowadzanych dodatkach i usprawnieniach jednocześnie wprowadzać to, czego oczekują gracze, ale jednocześnie dbać o to, by gra wciąż miała swój rozpoznawalny charakter, pewne rzeczy robiąc inaczej od pozostałych.

Stwierdził Chapman. I tak na przykład jego studio zmieniło zdanie w temacie statków sterowanych przez sztuczną inteligencję. Początkowo Rare było przeciwne umieszczaniu ich w grze, chcąc, by wszystkie walki w Sea of Thieves wynikały z interakcji między graczami. Teraz stwierdza, że mogą one przynieść coś dobrego.

Czekamy więc i kto wie - może nawet już za rok Sea of Thieves będzie grą wartą uwagi!

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)