Zmien skórke
Logo Polygamii

Randy Pitchford nietypowo skomentował wyłączność Borderlands 3 w Epic Games Store

Poznaliśmy też nowe szczegóły dotyczące trybu kooperacji.

Po tym jak potwierdziły się pierwsze plotki o tym, że 13 września pecetowa wersja Borderlands 3 ukaże się wyłącznie na Epic Games Store, gracze zaczęli wyrażać głośne niezadowolenie tym faktem. Drobnym pozytywem jest to, że w tym przypadku umowa na wyłączność podpisana jest “tylko” na trochę ponad pół roku, a więc do kwietnia 2020 roku, ale i tak fani serii zaczęli przyznawać wszystkim grom z serii negatywne oceny na Steamie i atakować w komentarzach zarówno developerów jak i Epica. Randy Pitchford postanowił zatem skomentować sprawę na Twitterze.

Załóżmy, że Randy chciał napisać coś dowcipnego, ale mam wrażenie, że lekko dolał jeszcze tym komentarzem oliwy do ognia.

Poza kontrowersjami poznaliśmy też nowe szczegóły dotyczące gry w kooperacji. Po pierwsze developerzy potwierdzili, że gra zawierać będzie tryb Level Sync. Oznacza to, że bawić będzie można się także z osobami posiadającymi dużo niższy poziom doświadczenia. Poziom trudności będzie więc dostosowywany tak, żeby żaden z graczy nie miał problemów, a zróżnicowana będzie wyłącznie jakość nagród – będą zależeć od rangi. Możliwe, że również od bonusów przedpremierowych, które zaoferują niedostępny w podstawowej edycji ekwipunek, zwiększający zdobywane doświadczenie, a także szanse na lepsze wyposażenie. Wciąż nie jest jasne, czy będzie to tylko czasowy bonus.

O Split Screenie pisaliśmy już wczoraj, ale przecieki (które w przypadku Borderlands 3 jak na razie się w pełni sprawdzają) sugerują, że będzie on dostępny tylko na konsolach. Ciekawie wygląda natomiast sprawa cross playu, o którym informował wczoraj sklep Microsoftu (informacja ta została już usunięta). Oficjalne stanowisko firmy jest na razie takie, że przyglądają się sprawie. Prawdopodobnie ostateczną informację na ten temat dostaniemy dopiero 1 maja – wtedy możemy spodziewać się także pierwszego gameplayu.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s.p.
Użytkownik

humor jak z bordomlands 2 . ziew

indeed
Użytkownik

Split screen na konsolach – kupili mnie. To jest kpina, że na tej generacji żadna strzelnka AAA nie ma splitscreena

Nebthtet
Użytkownik

Ta, jassssne, tylko frajer uwierzy Randy’emu Klamczuchowi Pitchfordowi…

Popularne wpisy

Popularne Gry